Novinky

Rozšíření nabídky síťovin pro sítě proti hmyzu
5.7.2023 Rozšíření nabídky síťovin pro sítě proti hmyzu
Představujeme vám uníkátní síťoviny BetterVue, UltraVue a Tuffscreen, které přicházejí s novou nabídkou panoramatických dveřních sítí Luxalex.
více
Časovaná bomba
3.5.2023 Časovaná bomba
Neprofesionální montáž žaluzií, rolet a zateplení. Častým problémem zákazníků, kteří už mají namontované venkovní žaluzie nebo venkovní rolety, bývá nesprávný způsob montáže rolet a žaluzií, který neumožňuje dodatečnou montáž sítí nebo výrazným způsobem omezuje výběr zákazníka z nabídky sítí proti hmyzu. Každá profesionální montážní firma stínící techniky by měla vykonat montáž takým způsobem, aby zákazníka do budoucnosti neomezovala, nebo mu celkem nezabránila v možnosti ochránit svůj domov před dotíravým hmyzem. Nebezpečí neprofesionální montáže tak číhá v podobě časované bomby, když zjistí, že by potřeboval sítě proti hmyzu.
více
Panoramatické dveřní sítě Luxalex
26.4.2023 Panoramatické dveřní sítě Luxalex
Přinášíme na trh unikátní panoramatické dveřní sítě LUXALEX.
více
Rozšíření standardní nabídky TOP barev
31.1.2023 Rozšíření standardní nabídky TOP barev
Rozšířili jsme naši základní nabídku barevných provedení o nejžádanější RAL barvy. K-systém jde v souladu s aktuálním trendem barev a požadavky zákazníků.
více
Novinka - inteligentní domácnost Yubii home
15.1.2023 Novinka - inteligentní domácnost Yubii home
Inteligentní domácnost přináší do našeho života vyšší bezpečnost, komfort a šetří energii. Systém Yubii Home společnosti elero je nejen flexibilní ale na rozdíl od jiných systémů automatizované domácnosti otevřený. To znamená, že do něho můžete doplňovat zařízení jiných výrobců.
více
Osvědčení o pravosti výrobku K-system
1.1.2023 Osvědčení o pravosti výrobku K-system
Žádejte výrobky označené ochrannou známkou K-system. Součástí dodávky je i Osvědčení o pravosti výrobku
více
K-system  - lídr v oblasti sítí proti hmyzu
21.10.2022 K-system - lídr v oblasti sítí proti hmyzu
Společnost K-system je největším subjektem působícím v oblasti sítí proti hmyzu v Čechách a na Slovensku. V naší komplexní nabídce najdete pevné a posuvné sítě proti hmyzu na okna a dveře bez ohledu na to, či jde o malý nebo velký otvor. Sítě proti hmyzu značky K-system získali mnoho významných ocenění na veletrhu Forarch Banská Bystrica, Nábytek a bydlení Nitra, Moddom Bratislava a Stavební veletrhy Brno. Pro naše klienty zabezpečujeme i kompletní záruční a pozáruční servis včetně prodeje náhradních dílů. Sítě proti hmyzu značky K-system už řadu let úspěšně umístňujeme i na zahraničních trzích.
více
K-system stíní několik staveb roka 2020-2021
23.9.2022 K-system stíní několik staveb roka 2020-2021
Ceny 27. ročníku soutěže Stavba roka se odevzdávaly 27. dubna 2022. Do zdvojeného ročníku se mohly zapojit stavby realizované a skolaudované na Slovensku za dva kalendářní roky.
více
Jaké výhody přináší aktualizace aplikace TaHoma verze 1.12?
1.9.2022 Jaké výhody přináší aktualizace aplikace TaHoma verze 1.12?
V úterý 6. 9. 2022 dojde k aktualizaci aplikace TaHoma verze 1.12. Díky této aktualizaci získáte nové scénáře pro zvýšení tepelného komfortu vašeho domova.
více
Dámsky klub hovoří o stínící technice K-system
26.4.2022 Dámsky klub hovoří o stínící technice K-system
Která žena by nechtěla bydlet moderně a prakticky. Podívejte se na nás 29. 4. 2022 v relaci Dámsky klub na STV1. Začátek 12:20.
více
K-system držitelem prestižního certifikátu
22.4.2022 K-system držitelem prestižního certifikátu
Společnost K-system, spol. s r. o. je od 14. 4. 2022 držitelem certifikátu Solventní firma. Členstvím v tomto registru se společnost K-system zařadila do exkluzivní kategorie slovenských firem s nejcennejšími obchodními atributy - seriozností, slušností a solventností.
více
Venkovní žaluzie s pohonem budoucnosti
9.2.2022 Venkovní žaluzie s pohonem budoucnosti
V současnosti jde investice do nového bydlení ruka v ruce s trendem nízkoenergetického standardu. Efektivní využívání energie totiž snižuje náklady a šetří životní prostředí. Smart Home - inteligentní řízení domácnosti, pomáhá tyto cíle dosáhnout. Inteligentní systémy dokážou zabezpečit síťové propojení technického vybavení budov, které umožní plně automatizované, centrální a energeticky účinné řízení klimatické pohody v každém domě.
více
Nahoru