Rozšíření standardní nabídky TOP barev

Rozšíření standardní nabídky TOP barev
31.1.2023
Rozšířili jsme naši základní nabídku barevných provedení o nejžádanější RAL barvy. K-system jde v souladu s aktuálním trendem barev a požadavky zákazníků.

Od 1. 2. 2023 máme v standardní nabídce až 18 barev RAL, za které nebude účtovaný příplatek za RAL barevné provedení. Tato nabídka RAL barev se týká všech druhů sítí proti hmyzu značky K-system, schránek pro žalúzie a venkovních žaluzií. Samozřejmostí je možnost práškování RAL do jakékoliv jiné barvy po prověření dostupnosti prášku.

Standardní RAL barvy: 1001, 1015, 7005, 7016, 7016 Mat, 7016 Struktura, 8003, 8014, 8028, 9005, 9005 Mat, 9006, 9006 Mat, 9007, 9007 Mat, 9016, C33 a DB 703.

Dokonalá povrchová úprava 

Špičková prášková lakovna společnosti K-system umožňuje zrychlení procesu výroby. Naše práškovací linka nabízí prvotřídní povrchovou úpravou hliníkových prvků. Díky modernímu a ekologicky udržitelnému procesu můžeme garantovat vysokou kvalitu ochranného laku, kde koroze nemá šanci. Náš vyškolený personál odvádí prvotřídí práci. Hliníkové komponenty najdříve předpřipraví na věšáky a následně se postará o proces odmaštění a sušení. Na řadu přichází stříkání kvalitní barevné práškobé barvy v elektrostatickém poli. Po nánosu prášku přichází na řadu vypalování v peci, chlazení a následně pečlivé balení do bublinkové fólie, která zabezpečuje ochranu výrobku počas přepravy. 

Široké spektrum barev

Zárukou 100 % výsledku je nejen kvalita odvedené práce a moderní technologie. Kvalitní prášková barva je pro nás také mimořádně důležitá. Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli práškových barev. Náš vzorkovník RAL barev je bohatý nejen po barevné stránce. Můžete si vybrat či chcete povrch lesklý, matný nebo strukturovaný. Naše prášková lakovna pracuje s práškovými barvami, které jsou určené na použití v interiéru i exteriéru. Protože pracujeme v oblasti stavebnictví, uvědomujeme si, jaká je důležitá kvalita povrchové úpravy. Kvalita vypalované práškové barvy je absolutně neporovnatelná s nástřikem barvy bez řádného odmaštění a tepelné povrchové úpravy. 

Vysoká kvalita za rozumnú cenu

Jelikož z velké části je využívaná prášková linka pro potřeby společnosti K-system, jsme případné volné kapacity schopní poskytnout za rozumnou cenu. Vzhledem na rozmanitost barevných požadavků zákazníků jsme orientovaní na poskytování služeb naší práškové linky i v případě menších zákazek, kde důležitou roli hrá rychlost.

Nahoru