Rozšíření standardní nabídky TOP barev

Rozšíření standardní nabídky TOP barev
31.1.2023
Rozšířili jsme naši základní nabídku barevných provedení o nejžádanější RAL barvy. K-systém jde v souladu s aktuálním trendem barev a požadavky zákazníků.

Od 1. 2. 2023 máme ve standardní nabídce až 18 barev RAL, za které nebude účtovaný příplatek za RAL barevné provedení. Tato nabídka RAL barev se týká všech druhů sítí proti hmyzu značky K-system, schránek pro žalúzie a venkovních žaluzií. Samozřejmostí je možnost práškování RAL do jakékoliv jiné barvy po prověření dostupnosti prášku.

Standardní RAL barvy: 1001, 1015, 7005, 7016, 7016 Mat, 7016 Struktura, 8003, 8014, 8028, 9005, 9005 Mat, 9006, 9006 Mat, 9007, 9007 Mat, 9016, C33 a DB 703.

Dokonalá povrchová úprava 

Špičková prášková lakovna společnosti K-system umožňuje zrychlení procesu výroby. Naše práškovací linka nabízí prvotřídní povrchovou úpravou hliníkových prvků. Díky modernímu a ekologicky udržitelnému procesu můžeme garantovat vysokou kvalitu ochranného laku, kde koroze nemá šanci. Náš vyškolený personál odvádí prvotřídí práci. Hliníkové komponenty najdříve předpřipraví na věšáky a následně se postará o proces odmaštění a sušení. Na řadu přichází stříkání kvalitní barevné práškobé barvy v elektrostatickém poli. Po nánosu prášku přichází na řadu vypalování v peci, chlazení a následně pečlivé balení do bublinkové fólie, která zabezpečuje ochranu výrobku počas přepravy. 

Široké spektrum barev

Zárukou 100 % výsledku je nejen kvalita odvedené práce a moderní technologie. Kvalitní prášková barva je pro nás také mimořádně důležitá. Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli práškových barev. Náš vzorkovník RAL barev je bohatý nejen po barevné stránce. Můžete si vybrat či chcete povrch lesklý, matný nebo strukturovaný. Naše prášková lakovna pracuje s práškovými barvami, které jsou určené na použití v interiéru i exteriéru. Protože pracujeme v oblasti stavebnictví, uvědomujeme si, jaká je důležitá kvalita povrchové úpravy. Kvalita vypalované práškové barvy je absolutně neporovnatelná s nástřikem barvy bez řádného odmaštění a tepelné povrchové úpravy. 

Vysoká kvalita za rozumnú cenu

Jelikož z velké části je využívaná prášková linka pro potřeby společnosti K-system, jsme případné volné kapacity schopní poskytnout za rozumnou cenu. Vzhledem na rozmanitost barevných požadavků zákazníků jsme orientovaní na poskytování služeb naší práškové linky i v případě menších zákazek, kde důležitou roli hrá rychlost.

Nahoru