Panoramatické dveřní sítě Luxalex

Panoramatické dveřní sítě Luxalex
26.4.2023
Přinášíme na trh unikátní panoramatické dveřní sítě LUXALEX.

Panoramatické dveřní sítě LUXALEX jsou absolutní novinkou. Nabízí výbornou průhlednost a nerušený výhled. Patentované sítě proti hmyzu nabízíme ve dvou provedeních:

Díky unikátnímu vystuženému rámu systému LUXALEX jsme schopní vyrobit dveřní otevírací sítě nestandardních rozměrů (až do plochy 6m2) bez středové příčky. Novinkou je také tzv. BY-PASS, který poskytuje řešení na dveřích s klikou nebo spodní profil s teleskopickými štětinkami pro bezbarierový přechod. Panty sítě jsou neviditelné, integrované do rámu sítě. Dizajnové madlo s magnetickým mechanismem je vyfrézované do rámu sítě a poskytuje vysoký komfort při otevírání sítě.

Detail Bypass 

Posuvné dveřní sítě LUXALEX poskytují ochranu proti hmyzu na velkých plochách - terasy, altánky, dveřní portály. Teleskopická kolečka jsou dokonkale integrovaná do spodního a horního rámu a umožňují manipulaci při demontáži křídla nebo naopak při založení křídla dveří. Výhodou je zejména použití v novostavbách, které mohou časem sednout. Díky teleskopickým kolečkám zůstanou sítě stále funkční, i když se jemně změní světlost otvoru vlivem sednutí stavby. Komfortní manipulaci umožňuje vyfrézované madlo. Eleganci sítě zabezpečují horní a spodní vodící profi, není potřebný celoobvodový rám. 

Detail spodního vodícího profilu

Nahoru