Společnost

Historické prameny společnosti K-system sahají až do roku 1991. Všechny novinky, které se do té doby dostávali do domácností, kanceláří a různých firem pramenily z našeho úsilí. Bylo to díky našim ambicím, stát se úspěšným výrobcem stínící techniky a zejména za podpory převážně našich zahraničních licenčních dodavatelů, od kterých jsme zkušenosti přebírali. Tato strategie byla a stále je nejvyšší zárukou vysoké a stabilní kvality produkovaných výrobků. Společnost K-system klade velký důraz na využití moderních technologií ve výrobě a věnuje značné úsilí inovacím, samozřejmě ruku v ruce s vývojem vlastních produktů. Cílem je dosahovat stále kvalitnější produkci, prodlužovat životnost výrobků, zlepšovat jejich vlastnosti a rozšiřovat sortiment.

V roce 2002 společnost K-system, jako první firma v Čechách(v Česku nebo v České republice) a na Slovensku, začala výrobky označovat ochrannou známkou K-system. Od toho okamžiku zákazníci věděli, kdo je skutečným výrobcem dodaných produktů a měli i záruku zabezpečeného servisu.

V roce 2009 se společnost přestěhovala do nového reprezentativního sídla v Žiaru nad Hronom s moderní výrobní halou. Výstavbou nové výrobní haly však nekončili investice do výrobních technologií. Výroba je průběžně inovovaná a zdokonalovaná. V bývalých prostorech v obci Kosorín byla v roce 2011 spuštěna práškovací linka, která umožní zkrácení dodacího termínu pro nestandardní barevné provedení.

sklad plný krabíc

V minulosti společnost K-system zaznamenala množství významných ocenění: Cena veletrhu Nábytek a bydlení v roce 2002 za exteriérovou žaluzii Prominent Z-90, Čestné uznání výstavy ForARch v roce 2005 za plisovanou dveřní síť"Nobarrier" - za aplikaci nejnovějších materiálů při řešení ochrany proti hmyzu na velkých plochách fasádních otvorů, v roce 2007 5. nejlepší zaměstnavatel Slovenska, Cenu MODDOM 2008 za inovativní řešení v stínící technice, Čestné uznání výstavy PRO ARCH v roce 2010 za inovovanou exteriérovou žaluzii Prominent LUX, umístění v žebříčku TOP 50 slovenských značek atd. Jsme pyšní na skutečnost, že v průběhu velmi krátkého času se značka K-system stala nejen první, známou, ale i oblíbenou a vyhledávanou značkou kvalitní stínící techniky. Dlouholeté zkušenosti na domácím, stejně jako i na mezinárodním trhu z nás udělali vedoucího lídra v oblasti stínící techniky.

Důvěryhodnost značky K-system je podložená skutečností, že společnost K-system, spol. s r. o. je od dubna 2012 držitelem následovných certifikátů:

V minulosti spoločnosť K-system zaznamenala množstvo významných ocenení: 

  • ISO 9001 systém managementu kvality – zajímáme se o kvalitu a stabilitu svých procesů, jejich řízením a neustálým zlepšováním, aby jsme byli schopní uspokojit potřeby zákazníků za přiměřenou cenu,
  • ISO 14001 systém enviromentálního managementu – máme zavedený systematický přístup k ochraně životního prostředí ve všech aspektech podnikání, prostřednictvím kterého začleňujeme starostlivost o životní prostředí do své podnikatelské strategie stejně jako do našich provozoven,
  • BS OHSAS 18001 systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci – prostřednictvím této mezinárodní normy zabezpečujeme zvyšování bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Má taktéž důležitý hospodářský význam, protože řešení otázek souvisejících s bezpečností a ochranou zdraví, s vytvářením příznivých pracovních podmínek a pracovních vztahů přináší optimalizaci pracovního procesu s pozitivním ekonomickým efektem. V neposlední řadě starostlivost o bezpečnost a ochranu zdraví při práci má důležitý humání aspekt, který prezentuje kulturní a spoločenskou úroveň organizace.

Ke stažení

Nahoru