Realizace

Máte pocit, že potřebujete více soukromí, nebo je vám doma horko, ale klimatizace vám není příjemná? Pak se podívejte na katalogy realizací rodinných domů a průmyslových objektů a nechte se inspirovat. Dbáme nejen na funkčnost, ale také na krásu interiérů či soulad venkovního stínění s fasádou. A jaké jsou hlavní důvody, proč byste si měli žaluzie nebo slunolamy pořídit také?

1. Ochrana před slunečním svitem: pokud preferujete světlem nerušený spánek a v létě vás už od páté hodiny budí slunce, žaluzie jsou tím pravým řešením.

2. Zajištění soukromí a bezpečí: sousedi nebo kolemjdoucí vám nemusí vidět až do talíře, proto se můžete chránit právě díky žaluziím, kterými jednoduše zabráníte, aby vás někdo nechtěne pozoroval.

3. Ochrana před nežádoucím přehříváním místnosti: nechcete se v létě doma "vařit", ale užívat si příjemné teploty, zatímco venku se rozpouští asfalt? Díky odrážení slunečních paprsků jsou zejména venkovní žaluzie skvělou ochranou.

4. Estetický doplněk: přejete si váš domov ještě více zútulnit, obzvláštnit nebo doplnit příjemnými barvami? Podívejte se na jednotlivé realizace a určitě vás napadne, jak byste mohli vylepšit právě váš interiér.

 

Domácnosti

Katalog realizací rodinných domů, bytů a obytných budov. Podívejte se na spousty moderních řešení, kdy zákazníci dosáhli nejen hezkého designu, ale také ochrany před slunečním svitem, nežádoucím ohříváním interiéru a dostatečného soukromí

 

Ostatní objekty

Katalog realizácí ostatních objektů, např kanceláří, administrativních budov, výrobních podniků apod. Díky žaluziím, slunolamům a síťkám proti hmyzu vznikly prostory, kde se může efektivně pracovat bez nepříjemných a rušivých faktorů, např. sluneční paprsky svítící do očí nebo na monitory, poletující hmyz a vysoké letní teploty.

Nahoru