Dámsky klub hovoří o stínící technice K-system

Dámsky klub hovoří o stínící technice K-system
26.4.2022
Která žena by nechtěla bydlet moderně a prakticky. Podívejte se na nás 29. 4. 2022 v relaci Dámsky klub na STV1. Začátek 12:20.

Dámsky klub je denní magazín o ženách pro ženy, který nabízí užitočné informace současným ženám. Právě ženy jsou často nucené zastoupit časově zaneprádněné muže a  úspěšně se realizují při stavbě nebo rekonstrukci rodinného bydlení. V našich Studiích stínící techniky K-system se jim snažíme jednoduchou formou poskytnout informace týkající se jednotlivých produktů stínící techniky. Počas cca 3 minutového vstupu se dozvíte informace o oblíbeném venkovním stínení jako jsou exterierové žaluzie, rolety a screenové clony. S tím souvisí i otázky týkající se stavební predpřípravy pro domy a byty.  Nevyhnutnou součástí problematiky jsou i možnosti ovládání. Nabídka je skutečně široká - od manuálního až po širokou škálu inteligentních systémů řízení domácnosti prostřednictvím chytrých zařízení jako jsou mobil, tablet nebo PC. Ženy, které se zajímají jak zůtulnit interiér prostřednictvím vnitřního zastínění se mohou podívat na širokou nabídku látkových rolet a vnitřních žaluzií

V případě, že jste relaci nestihli, můžete se na ni podívat v archivu RTVS nebo přímo navštivte některého z našich prodejců v ČR. Těšíme se na vaši návštěvu. 

Nahoru