Rozšíření kolekce látkových rolet Rollo

Rozšíření kolekce látkových rolet Rollo
9.12.2019
Společnost K-system je jedním z mála výrobců dekorativních látkových rolet.

Textilní rolety vyrábíme z kvalitních komponentův holandské společnosti světového  významu – Coulisse. Se svými  roletami se společnost Coulisse pravidelně umístňuje na žebříčku oceněných za dizajn. Jde o systém prvotřídní a celosvětově ověřené kvality.

 

Naši nabídku jsme rozšířili o dizajnové hranaté kazetové textilní rolety v barvé bílá a stříbrná. Pokud hledáte atraktivní způsob zastínění oken a unavilo vás čistit zaprášené a zamaštěné vnitřní žaluzie, potom interiérové látkové stínění je pro vás to pravé. Vzhledem k tomu, že textilie ani zdaleka tak nepoškozují životní prostředí tak jako například plasty nebo hliníkové materiály, stávají se čím dál tím víc oblíbenějším doplňkem okna. Látkové rolety jsou také na pohled i na dotyk mnohem příjemnější. Díky nim se interiér stane nejen moderním ale i útulnějším.

 

Motorické ovládání se stalo standardem.  Rolety na dálkové ovládání jsou nejen symbolem pohodlí, ale i důležitým prvkem ochrany dětí před uškrcením na volně visících ovládacích šňůrách

Fotogalerie

Látkové rolety s kazetou K-system
Látkové rolety s kazetou K-system
Nahoru