iconPoskytujeme úspěšná e‑commerce řešení.
iconPodepíšeme se pod váš úspěch.
iconStačí zavolat na 734 752 601
SNP 2780/170a
96501 Žiar nad Hronom
Volejte:
+420 602 205 439
Napište nám:
info@ksystem.eu
Volajte: +420 602 205 439  (Po–Pá: 8:00–15:00) info@ksystem.eu

Výroba bublinkové fólie

Výroba bublinkové fólie

Bublinková fólie

Bublinková fólie je snadno použitelný, flexibilní a pružný obalový materiál, který se přizpůsobí různému obalovanému materiálu. Bublinková fólie je speciálním typem tvarované 100 % recyklovatelné dvouvrstvé polyetylenové fólie (LD-PE) se vzduchovými bublinkami s možností tepelného sváření. Používá se především při expedici a přepravě zboží. Je určená na měkké balení křehkých, na oděr citlivých výrobků, především skla, porcelánu, keramiky, výrobků spotřební elektroniky nebo nábytku jako ochrana před jejich poškozením. Poskytuje velice dobrou povrchovou ochranu a prevenci před vibracemi a otřesy po dobu přepravy. Používá se také na izolace, přikrývání bazénů, výrobu protinárazových obalů a obálek apod. Bublinkovou fólii je také možné použít jako vyplňovací materiál, proto nesmí chybět na Vaší expedici či v kanceláři.

 

Specifikace produktu bublinková fólie:

Bublinková fólie je odolná vůči vodě, vodní páře, nečistotám. Je pružná, těžko se trhá a lehce se přizpůsobuje tvaru obalovaných výrobků. Má dobré izolační vlastnosti. Je průhledná a umožňuje lehkou identifikaci zabaleného výrobku. Bublinkovou fólii dodáváme natočenou na dutinkách z recyklovatelného materiálu.

Bublinková fólie je vyráběná na zařízení, kterému se říká extruder bublinkové fólie pod tlakem 5 barů. Výrobní linka společnosti K-system je určená na výrobu fólie z granulátu a umožňuje tak kontinuální produkci. Výsledný produkt se vyznačuje vysokou kvalitou přímo úměrnou kvalitě vstupního materiálu. Hlavní hnací motor obou vytláčecích strojů je vyrobený z vysoko jakostní slitiny 38 CrMoAl. Celá vytláčecí část stroje je vyhřívaná sekčním způsobem zabezpečujícím možnost sekvenčního řízení tavícího procesu. Automatická kontrola vytápěcí teploty prostřednictvím termostatických jednotek zabezpečuje vysokou přesnost tavícího procesu ve vztahu k použitému vstupnímu materiálu pro zajištění vysoké kvality výsledného produktu. Řízení otáček vytláčecích částí hlavních strojů je zabezpečené frekvenčním měničem a umožňuje tak vysoce přesné nastavení rychlosti produkce, co mimo jiné ovlivňuje vlastnosti finálního produktu.

 

 Plošná hmotnost

50 – 60 g/m2

Tloušťka

50 μ

 Průměr bublin

10 – 12 mm

 Výška bublin

4 – 5 mm

 Minimální šířka fólie

500 mm (dohodou)

 Maximální šířka fólie

1500 mm

 Standardní délka návinu

100 m 

 

  • v tloušťce 50 mikronů - "ekonomická" varianta pro běžné použití
  • standardní provedení fólie v šířce 500 mm, 750 mm, 1000 mm, 1500 mm a návin 100m, další šířky podle požadavku
  • možnost výběru šířky bublinky 10 nebo 12 mm

 

Práškovanie - predpríprava Práškovanie - nanášanie farby Práškovanie - vypaľovanie farby