iconPoskytujeme úspěšná e‑commerce řešení.
iconPodepíšeme se pod váš úspěch.
iconStačí zavolat na 734 752 601
SNP 2780/170a
96501 Žiar nad Hronom
Volejte:
+420 602 205 439
Napište nám:
info@ksystem.eu
Volajte: +420 602 205 439  (Po–Pá: 8:00–15:00) info@ksystem.eu

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie umožňují plynulou regulaci slunečního svitu, čímž snižují náklady na klimatizaci a ohřívání interiérů. Venkovní, jinak též předokenní žaluzie, se obvykle využívají v kancelářských budovách, rodinných domech a u jiných staveb. Naše žaluzie vynikají silnou a odolnou konstrukcí s mechanismem chráněným před povětrnostními vlivy i vznikem vosích hnízd. S instalací venkovních žaluzií je ideální počítat již ve fázi plánování stavby. V nabídce najdete venkovní žaluzie na plastové i dřevěné okna. Líbí se vám produkty K-system? Odešlete nám poptávku a my vám zašleme ceník venkovních žaluzií na míru.

Volajte

Nevíte si rady?

Pomůžeme vám
Ksystem

Více o kategorii venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie

Venkovní okenní žaluzie vám poskytnou ještě účinnější ochranu před sluncem, a tím až 30% úsporu za klimatizaci či ohřev interiéru. Vhodné jsou pro okna standardních i atypických tvarů, jako například žaluzie Prominent C80. Venkovní, neboli předokenní či exteriérové žaluzie, se standardně instalují již při výstavbě, vybrané modely však namontujeme i do zhotovených oken. Naše žaluzie disponují masivní konstrukcí odolnou vůči mrazu, horku, dešti i hmyzu a výroba žaluzií je vždy zadána podle přání zákazníka. Připraveno máme pro vás také řešení zanesení vodících lišt exteriérových žaluzií do zateplené fasády - tzv. zateplovací polystyrén.

Díky speciálním lamelám k vám bude vždy proudit dostatek světla, aniž byste přišli o své soukromí.

Fanoušci alternativních zdrojů ocení venkovní žaluzie na solární pohon s minimální hlučností.

Proč zvolit venkovní okenní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou ideální pro prosklené stavby orientované na jih či jihozápad, kde hrozí nadměrné přehřívání interiéru. Krom úspory nákladů na klimatizaci plní tyto žaluzie estetickou a bezpečnostní funkci.

Obvykle se využívají v kancelářských a administrativních budovách, ale stále častěji se instalují i v rodinných domech.

Jak vybírat venkovní žaluzie

Při výběru vertikálních žaluzií se zaměřte hlavně na:

  • typ a rozměry okna – vybrané modely jsou vhodnější pro malá, jiné pro velká okna
  • ovládání – jednostranné či oboustranné; s pomocí šňůrky, tyče nebo na automatické ovládání
  • provedení lamel – vybírejte z několika odstínů, s jednostranným či oboustranným naklápěním
  • způsob instalace – většinu modelů je nutné instalovat již ve fázi projektové dokumentace, vybrané žaluzie instalujeme i dodatečně

Co budete při nákupu potřebovat

Při objednávce zadejte základní výšku a šířku v metrech, nahrát můžete náčrtek či fotografii okna a v poli níže uvést doplňující údaje o vašich preferencích – barva lamel, typ ovládání, rozpočet atd., čímž nám usnadníte sestavení nabídky.

Proč zakoupit venkovní žaluzie od K-system?

  • jsme specializovaní výrobci stínící techniky a její přední distributoři v Česku a na Slovensku
  • pouze certifikované žaluzie a sítě proti hmyzu
  • live-chat se specialisty, video návody, fotogalerie, detailní popisky produktů a instrukce, články a zajímavosti
  • rychlá doprava, slevy, rychlý a pohodlný nákup
  • tisíce spokojených zákazníků, přes 2 000 000 m2 zastíněných ploch v ČR a SR
Venkovní žaluzie

Mapa prodejců

Venkovní žaluzie si můžete koupit v našich studiích stínicí techniky:

Domluvit schůzku

Co dalšího nabízíme

Sítě proti hmyzu od K-system představují jedinou efektivní ochranu proti hmyzu (pylu, prachu), která neobsahuje chemii a také neohrožuje vaše zdraví ani životní prostředí. Díky modernímu zpracování navíc sítě nebrání v přísunu čerstvého vzduchu, světla, ani ve výhledu. V nabídce máme sítě proti hmyzu do oken i sítě proti hmyzu do dveří. Pošlete nám poptávku a my vám naceníme sítě proti hmyzu na míru. Sítě si můžete také nakonfigurovat na míru v našem eshopu, stačí si vybrat - sítě do oken nebo sítě do dveří.
Zobrazit sortiment
Slunolamy pomohou všude tam, kde klasické žaluzie a závěsy nestačí. Tato moderní stínící technika je ideální pro menší prosklené plochy, okna atypických rozměrů či místa, jež nevyžadují naklápění a stahování lamel. Slunolamy se obvykle využívají v kancelářských, administrativních a průmyslových budovách, stále častěji je však volí i majitelé rodinných domů. Možnost výběru barvy je jednou z mnoha výhod pevných slunolamů z našeho e-shopu.
Zobrazit sortiment