iconPoskytujeme úspěšná e‑commerce řešení.
iconPodepíšeme se pod váš úspěch.
iconStačí zavolat na 734 752 601
SNP 2780/170a
96501 Žiar nad Hronom
Volejte:
+420 602 205 439
Napište nám:
info@ksystem.eu
Volajte: +420 602 205 439  (Po–Pá: 8:00–15:00) info@ksystem.eu

O K-systemu

O K-systemu

Historické prameny společnosti K-system sahají až do roku 1991. Všechny novinky, které se do té doby dostávali do domácností, kanceláří a různých firem pramenily z našeho úsilí. Bylo to díky našim ambicím, stát se úspěšným výrobcem stínící techniky a zejména za podpory převážně našich zahraničních licenčních dodavatelů, od kterých jsme zkušenosti přebírali. Tato strategie byla a stále je nejvyšší zárukou vysoké a stabilní kvality produkovaných výrobků. Společnost K-system klade velký důraz na využití moderních technologií ve výrobě a věnuje značné úsilí inovacím, samozřejmě ruku v ruce s vývojem vlastních produktů. Cílem je dosahovat stále kvalitnější produkci, prodlužovat životnost výrobků, zlepšovat jejich vlastnosti a rozšiřovat sortiment.

V roce 2002 společnost K-system, jako první firma v Čechách(v Česku nebo v České republice) a na Slovensku, začala výrobky označovat ochrannou známkou K-system. Od toho okamžiku zákazníci věděli, kdo je skutečným výrobcem dodaných produktů a měli i záruku zabezpečeného servisu.

V roce 2009 se společnost přestěhovala do nového reprezentativního sídla v Žiaru nad Hronom s moderní výrobní halou. Výstavbou nové výrobní haly však nekončili investice do výrobních technologií. Výroba je průběžně inovovaná a zdokonalovaná. V bývalých prostorech v obci Kosorín byla v roce 2011 spuštěna práškovací linka, která umožní zkrácení dodacího termínu pro nestandardní barevné provedení.

sklad plný krabíc

V minulosti společnost K-system zaznamenala množství významných ocenění: Cena veletrhu Nábytek a bydlení v roce 2002 za exteriérovou žaluzii Prominent Z-90, Čestné uznání výstavy ForARch v roce 2005 za plisovanou dveřní síť"Nobarrier" - za aplikaci nejnovějších materiálů při řešení ochrany proti hmyzu na velkých plochách fasádních otvorů, v roce 2007 5. nejlepší zaměstnavatel Slovenska, Cenu MODDOM 2008 za inovativní řešení v stínící technice, Čestné uznání výstavy PRO ARCH v roce 2010 za inovovanou exteriérovou žaluzii Prominent LUX, umístění v žebříčku TOP 50 slovenských značek atd. Jsme pyšní na skutečnost, že v průběhu velmi krátkého času se značka K-system stala nejen první, známou, ale i oblíbenou a vyhledávanou značkou kvalitní stínící techniky. Dlouholeté zkušenosti na domácím, stejně jako i na mezinárodním trhu z nás udělali vedoucího lídra v oblasti stínící techniky.