iconPoskytujeme úspěšná e‑commerce řešení.
iconPodepíšeme se pod váš úspěch.
iconStačí zavolat na 734 752 601
SNP 2780/170a
96501 Žiar nad Hronom
Volejte:
+420 602 205 439
Napište nám:
info@ksystem.eu
Volajte: +420 602 205 439  (Po–Pá: 8:00–15:00) info@ksystem.eu

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu od K-system představují jedinou efektivní ochranu proti hmyzu (pylu, prachu), která neobsahuje chemii a také neohrožuje vaše zdraví ani životní prostředí. Díky modernímu zpracování navíc sítě nebrání v přísunu čerstvého vzduchu, světla, ani ve výhledu. V nabídce máme sítě proti hmyzu do oken i sítě proti hmyzu do dveří. Pošlete nám poptávku a my vám naceníme sítě proti hmyzu na míru. Sítě si můžete také nakonfigurovat na míru v našem eshopu, stačí si vybrat - sítě do oken nebo sítě do dveří.

Volajte

Nevíte si rady?

Pomůžeme vám
Ksystem

Více o kategorii sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu

Hmyz, prach a pyly snižují naše pohodlí a ohrožují naše zdraví. Jedinou účinnou ochranou jsou sítě proti hmyzu, které propouští dostatek světla a vzduchu, zachovávají plnohodnotný výhled a na rozdíl od chemických přípravků nepoškozují zdraví ani životní prostředí.

Nabízíme prvotřídní sítě proti hmyzu do dveří i sítě proti hmyzu do oken z kvalitního, odolného materiálu, které snadno nainstalujete i bez vrtání do konstrukce okna či dveří. Naše sítě usadíte do plastových, dřevěných a hliníkových oken různých velikostí. Na požádání vám zhotovíme sítě pro okna atypických tvarů.

Bezbariérová varianta i síť vhodná pro domácnosti s domácími mazlíčky – v našem portfoliu nechybí ani tyto a další speciální sítě!

Proč zvolit sítě proti hmyzu

Okenní a dveřní sítě proti hmyzu chrání naše domovy před komáry, vosami, mouchami či mravenci, kteří mohou způsobit zranění, přenést nákazu nebo kontaminovat potraviny. Další nebezpečí představují pyly a traviny trápící alergiky.

Síťka proti hmyzu do okna nebo dveří nevyjde draze, propouští dostatek světla i vzduchu, snadno se instaluje a jednoduchá je rovněž manipulace s ní – síť lze kupř. zastavit v půli okna při podávání věcí, na to jsou ideální sítě do oken Ipos 22.

Jak vybírat síť proti hmyzu

Při výběru sítí se zaměřte hlavně na:

  • typ a rozměry oken a dveří – materiál, rozměry, tvar
  • barvu profilu sítě – kromě standardních barev vybírejte i ze vzorníku RAL
  • typ síťoviny – u vybraných modelů dveřních sítí lze zvolit speciální bezbariérovou síťovinu, zesílenou síťovinu Petscreen proti poškození zvířecími mazlíčky nebo síť Termoscreen snižující negativní účinky slunečního záření
  • barvu síťoviny – zpravidla šedý či černý odstín

Co budete při nákupu potřebovat

Při objednávce zadejte základní výšku a šířku v metrech, nahrát můžete náčrtek či fotografii okna, dveří a v poli níže uvést doplňující údaje o vašich preferencích – barva sítě, typ síťoviny, rozpočet atd., čímž nám usnadníte sestavení nabídky.

Proč zakoupit sítě proti hmyzu od K-system?

  • jsme specializovaní výrobci stínicí techniky a její přední distributoři v Česku a na Slovensku
  • pouze certifikované sítě proti hmyzu, žaluzie
  • live-chat se specialisty, video návody, fotogalerie, detailní popisky produktů a instrukce, články a zajímavosti
  • rychlá doprava, slevy, rychlý a pohodlný nákup
  • tisíce spokojených zákazníků, přes 2 000 000 m2 zastíněných ploch v ČR a SR
Sietky

Mapa prodejců

Sítě proti hmyzu  si můžete koupit v našich studiích stínicí techniky:

Domluvit schůzku

Co dalšího nabízíme

Kvalitní žaluzie od K-system dají vašemu interiéru přesně tolik stínu, světla, soukromí a tepla, kolik potřebujete. Populární horizontální žaluzie najdete v tradičních i moderních barevných odstínech a provedeních. Vertikální žaluzie slouží pro zastínění větších ploch a vynikají dekorativní výzdobou, která může mít klidně podobu vaší oblíbené fotografie, kterou nám zašlete. Slunolamy pak spolehlivě ochrání před sluncem a horkem tam, kde běžné žaluzie nestačí.
Zobrazit sortiment
Slunolamy pomohou všude tam, kde klasické žaluzie a závěsy nestačí. Tato moderní stínící technika je ideální pro menší prosklené plochy, okna atypických rozměrů či místa, jež nevyžadují naklápění a stahování lamel. Slunolamy se obvykle využívají v kancelářských, administrativních a průmyslových budovách, stále častěji je však volí i majitelé rodinných domů. Možnost výběru barvy je jednou z mnoha výhod pevných slunolamů z našeho e-shopu.
Zobrazit sortiment