iconPoskytujeme úspěšná e‑commerce řešení.
iconPodepíšeme se pod váš úspěch.
iconStačí zavolat na 734 752 601
SNP 2780/170a
96501 Žiar nad Hronom
Volejte:
+420 602 205 439
Napište nám:
info@ksystem.eu
Volajte: +420 602 205 439  (Po–Pá: 8:00–15:00) info@ksystem.eu

Slunolamy

Slunolamy pomohou všude tam, kde klasické žaluzie a závěsy nestačí. Tato moderní stínící technika je ideální pro menší prosklené plochy, okna atypických rozměrů či místa, jež nevyžadují naklápění a stahování lamel. Slunolamy se obvykle využívají v kancelářských, administrativních a průmyslových budovách, stále častěji je však volí i majitelé rodinných domů. Možnost výběru barvy je jednou z mnoha výhod pevných slunolamů z našeho e-shopu.

Volajte

Nevíte si rady?

Pomůžeme vám
Ksystem
Slnolam od K-System

Pevné slunolamy

Atyp
Economy
Rozměry na míru

Více o kategorii slunolamy

Slunolamy

Slunolamy spolehlivě zastíní okna malých či nestandardních rozměrů, ale i fasády budov či střešní okna teras. Naše slunolamy z horizontálních lamel jsou vyrobeny z kvalitního hliníku a poskytnou vám maximální ochranu před sluncem a přehříváním interiéru po celý rok.

K dispozici jsou lamely různých barev a rozměrů, jejichž sklon si volíte sami – úhel od 0° do 90°. Protože lamely na slunolamy nelze naklápět ani vytahovat, je tato stínicí technika vhodná především pro jižní okna vyžadující celoroční clonění před sluncem.

Proč zvolit slunolamy

Slunolam spolehlivě zastíní okna malých či atypických velikostí a další plochy, kde běžné žaluzie nelze nebo není nutné instalovat. Jde zejména o světlíky, menší okna a další zasklené plochy u fasád orientovaných na jižní stranu. Hliníkové slunolamy si navíc oblíbíte pro snadnou údržbu, velký výběr z barevných odstínů, mimořádnou odolnost a celoroční využití.

Jak vybírat slunolamy

Při výběru slunolamů se zaměřte hlavně na:

  • požadovaný úhel lamel – od 0° do 90°, zohledněte teplotu, polohu slunce, polohu budovy a výběr ideálně konzultujte s našimi specialisty
  • barvu lamely
  • šířku a výšku lamely – podle toho zvolte konkrétní model v sekci Technické údaje

Co budete při nákupu potřebovat

Při objednávce zadejte základní výšku a šířku v metrech, nahrát můžete náčrtek či fotografii okna a v poli níže uvést doplňující údaje o vašich preferencích – barva a úhel lamel, rozpočet atd., čímž nám usnadníte sestavení nabídky.

Proč zakoupit slunolamy od K-system?

  • jsme specializovaní výrobci stínící techniky a její přední distributoři v Česku a na Slovensku
  • pouze certifikované slunolamy, žaluzie a sítě proti hmyzu
  • live-chat se specialisty, video návody, fotogalerie, detailní popisky produktů a instrukce, články a zajímavosti
  • rychlá doprava, slevy, rychlý a pohodlný nákup
  • tisíce spokojených zákazníků, přes 2 000 000 m2 zastíněných ploch v ČR a SR
Slunolamy

Mapa prodejců

Co dalšího nabízíme

Kvalitní žaluzie od K-system dají vašemu interiéru přesně tolik stínu, světla, soukromí a tepla, kolik potřebujete. Populární horizontální žaluzie najdete v tradičních i moderních barevných odstínech a provedeních. Vertikální žaluzie slouží pro zastínění větších ploch a vynikají dekorativní výzdobou, která může mít klidně podobu vaší oblíbené fotografie, kterou nám zašlete. Slunolamy pak spolehlivě ochrání před sluncem a horkem tam, kde běžné žaluzie nestačí.
Zobrazit sortiment
Sítě proti hmyzu od K-system představují jedinou efektivní ochranu proti hmyzu (pylu, prachu), která neobsahuje chemii a také neohrožuje vaše zdraví ani životní prostředí. Díky modernímu zpracování navíc sítě nebrání v přísunu čerstvého vzduchu, světla, ani ve výhledu. V nabídce máme sítě proti hmyzu do oken i sítě proti hmyzu do dveří. Pošlete nám poptávku a my vám naceníme sítě proti hmyzu na míru. Sítě si můžete také nakonfigurovat na míru v našem eshopu, stačí si vybrat - sítě do oken nebo sítě do dveří.
Zobrazit sortiment