iconPoskytujeme úspěšná e‑commerce řešení.
iconPodepíšeme se pod váš úspěch.
iconStačí zavolat na 734 752 601
SNP 2780/170a
96501 Žiar nad Hronom
Volejte:
+420 602 205 439
Napište nám:
info@ksystem.eu
Volajte: +420 602 205 439  (Po–Pá: 8:00–15:00) info@ksystem.eu

Pomáháme

Pomáháme

Záleží nám na světě a lidech kolem nás, a proto rádi pomáháme tam, kde je to potřeba. Podporujeme projekty, které podávají pomocnou ruku lidem s handicapem, dětem i přírodě.

Podpořili jsme tyto projekty:

 

Podpora pro žáky I. ZŠ Žiar nad Hronom

Dne 14. 12. 2021 jsme uspořádali výstavu vánočních přání, které pro nás vyrobili děti z I. ZŠ Žiar nad Hronom. Tato spolupráce se už stala tradicí. Našim obchodním partnerům doručíme originální vánoční přání, které vyrábí děti z námi dodávaných materiálů. Společnost K-system odměňuje děti drobnými dárky, či sladkým Mikulášem a poskytne jim materiální prostředky na výtvarnou výchovu, čím šetří peněženky rodičů. Protože se tato naše aktivita stala ve škole už tradicí, zavítala v tomto roku do školy i městská televizie ATV Žiar nad Hronom. Hrdý Samko prohlásil, že vánoční přání vyrobil pro firmu, kde pracuje jeho maminka. Společnost K-system je významným zaměstnavatelem občanů regionu Žiar nad Hronom.

​​​​​

img

Pomohli jsme lidem bez domova

Dne 27. 1. 2021 jsme doručili do Městského centra sociálních služeb Štíbor - Skalica několik pytlů s peřinami, polštáři a povlečením na základě výzvy o pomoc při řešení těžké situace lidí bez domova v zimním období, kterou zveřejnili na své Facebookové stránce. V mrazivém počasí jsou tyto pomůcky potřebné k přežití lidí na ulici a mohou jim zahránit život. 

img

Pohádková cesta Matúša Čáka Trenčianskeho 2020

I v tomto roce K-system sponzoruje akci pro děti z města Trenčín s názvem Rozprávková cesta Matúša Čáka Trenčianskeho 2020. Pro děti jsme připravili velké množství cen. A co návštevníky Trenčianskeho hradu čeká tento rok?

 • pohádková cesta plná her,
 • prohlídka hradu,
 • skvělé odměny pro každého,
 • kouzelník,
 • dětská disco,
 • taneční vystoupení,
 • sokolníci,
 • tombola...a mnoho jiného.
img

 

Na křídlech andělů

Ve středu 17. října 2018 se v Hlavní sále MsKC v Žiari nad Hronom konal další ročník „Na křídlech andělů“. I v letošním roce společnost K-system poskytla prostředky pro organizaci této benefiční akce pro mentálně a zdravotně postižené děti z 28 ústavů a zařízení pro osoby se zdravotním postižením ze středního Slovenska. Akci navštívilo dohromady 704 hendikepovaných se svým doprovodem a v rámci integrace a začlenění do společnosti 157 běžných návštěvníků. Na akci vystoupili:

 • zpěvačka Kristína se svou kapelou
 • Modus Memory
 • PUĽS – poddukelský lidový umělecký soubor
 • zpěvák Adam Ďurica
 • ZUMBA s Alou a mentálně postižené děti
 • moderátoři Jožo Pročko a Dušan Cinkota.
img

Podpora projektu SPŠ dopravní Zvolen - Show your talent

Předmětem sponzoringu nemusí být vždy jen žaluzie, rolety nebo sítě proti hmyzu. V říjnu se na nás obrátila žákyně Střední průmyslové škola dopravní Zvolen se žádostí o sponzorský příspěvek ve formě kancelářských potřeb. Tato škola spustila unikátní program Show your talent, aby pomohla rozvíjet talent studentů. Vyhodnocení celé soutěže proběhne v únoru 2019. Díky mentorům se učí spoznat sami sebe, najít svůj sen a proměnit ho na konkrétni cíl. Je to jedinečný rozvojový program pro mladé lidi, který přináší do školního prostředí prvky neformálního vzdělávání. Do pilotního ročníku se zapojilo 15 studentů a 4 pedagogové.

img

Dětský domov Sereď Děkujeme

Dne 6.2.2017 jsme montovali do Dětského domova v Seredi 16 ks interiérových žaluzií typ Basic Design v hodnotě 506,20 €. Dětský domov Sereď vyhrál v naší soutěži už podruhé. Paní Hrdličkové jsme nabídli pro děti možnost exkurze do našeho výrobního areálu.

 

Krahulská ovečka

Lyžařský oddíl SkiKlub Kremnica ve spolupráci s lyžařským střediskem SkiKrahule  zorganizovali 12. února 2017 oddílové závody „Krahulská ovečka“, které jsou zároveň i 3. kolem Oblastní lyžařské ligy. Společnost K-system přispěla na tuto akci drobnými dárkovými předměty. V kategoriích superbaby, mladší i starší předžáci, mladší a starší žáci a junioři si svoje síly změřilo přibližně 118 odvážných soutěžících.

Krásné slunečné počasí, výborné sněhové podmínky a skvělá atmosféra přispěly k obdivuhodným výsledkům našich nadějných lyžařských závodníků. Každý závodník byl oceněn „krahulskou“ medovníkovou ovečkou. Velký dík patří všem dětem, rodičům, sponzorům a samozřejmě i všem, kteří se přišli podívat a povzbudit….

img

Dětský domov Valaská

Koncem měsíce února přibude na čtyřech provozních centrech Dětského domova Valaská 29 ks interiérových žaluzií v hodnotě 1000€. Budou jimi vybavené tři zařízení v městě Brezno a jedno ve městě Černý Balog. Dětský domov Valaská byl jedním z mnoha dětských domovů, které se zapojili do našeho druhého ročníku vánoční soutěže pro dětské domovy. Díky 3D pohlednici A. Harvanové, kterou jsme nazvali „Stromeček“ získali v naší soutěži první místo.

Dar pro obec Prochot

Dne 1.2.2017 jsme dodávali do objektu Kulturní dům v Prochote vertikální střapcové žaluzie. Sponzorský příspěvek ze strany společnosti K-system byl 669 €. O tuto částku dostala obec Prochot pod vedením starostky Dariny Gajdošové tyto žaluzie levnější. Věříme, že občané obce Prochot, jakož i jiní návštěvníci kulturních akcí v obci zažijí mnoho zážitků v příjemném prostředí. Nejbližší bude 7. Benefiční ples ZZS Jesienka, který bude moderovat Adéla Banášová. Z výtěžku, který se na každém plese vybere, se vždy udělá něco pro zařízení. Minulý rok se např. spolufinancoval výtah, rok předtím signalizace. V tomto roce jsme přispěli do tomboly i poukázkou v hodnotě 100 € na nákup výrobků K-system.

Veřejné poděkování všem sponzorům najdete i na  FB stránke ZSS Jesienka.

 

Vánoční soutěž

Společnost K.system, spol. s r.o. vyhlásila i v roce 2016 Vánoční soutěž pro dětské domovy. V tomto roce se zapojilo do soutěže 10 dětských domovů z různých koutů Slovenska. Soutěžilo se o tyto atraktivní ceny: výrobky značky K-system v hodnotě 1000 €, výrobky značky K-system v hodnotě 500 €, výrobky značky K-system v hodnotě 250 €. Úkolem dětí bylo vyrobit vánoční pozdravy s použitím zaslaného materiálu, který tvořil odpad z výroby žaluzií a látkových rolet. Kromě efektivního využití odpadového materiálu jsme dopřáli dětem pocit mít pro koho vytvořit vánoční přání. Mimo sponzorských darů jsme v tomto roce pro všech téměř 1000 dětí zakoupili sladkosti a 3 plyšové hračky z kolekce Disney pro tři tvůrce vybraných přání.

A jaké jsou výsledky soutěže? Cena – výrobky v hodnotě 1000 € – Dětský domov Valaská – za originální a určitě i velmi pracnou 3D pohlednici A. Harvanové, kterou jsme nazvali „Stromeček“, Cena – výrobky v hodnotě 500 € Dětský domov Sereď – za pohlednici s krásným motivem, kterou jsme nazvali „Anděl“, Cena výrobky v hodnotě 250 € – Dětský domov Spišské Vlachy – za krásnou pohlednici plnou domácího tepla a pohody, kterou jsme nazvali „SOBY“. Výrobky budou doručeny do dětských domovů na základě jejích přání v měsíci lednu 2017. Vánoční pozdravy odejdou našim obchodním partnerům, jako poděkování za spolupráci, díky které můžeme takto pomáhat těm, kteří to potřebují nejvíce.

img

Mateřská  škola Čtyřlístek

V měsíci květnu 2016 jsme dodali sponzorský dar žaluzie Basic Design do Mateřské školy Čtyřlístek na ulici Sládkovičova 1 v Žiari nad Hronom. Po realizaci si děti okna ihned i vyzdobili.

 

Dar pro obec Kosorín

Dobrý den, v první řadě chci poděkovat společnosti K-system spol. s r.o. osobně a také jménem občanů obce Kosorín za dary ve formě sítí proti hmyzu v počtu 3 ks na okna v sociálním bytě obce a 4 ks na okna budovy obecního úřadu. Ještě jednou děkuji a těším se na spolupráci s Vaší společností při rozvoji obce Kosorín. Zůstávám s úctou. Peter Hric Starosta obce Kosorín.

Duhová školka

Dne 14.4.2016 jsme dodávali do objektu Duhová školka v Chorvatském Grobe samostatně stojící markýzu. Sponzorský příspěvek ze strany společnosti K-system byl 400 €. O tuto částku dostala mateřská školka markýzu levnější. Věříme, že dětí během denních her budou moci pod markýzou strávit mnoho krásných zážitků v příjemném stínu.

img

 

Dětský domov Nová Baňa

Dne 5.4.2016 nám paní ředitelka z dětského domova poslala jejich časopis s Názvem Slunečnice v elektronické podobě. V závěru časopisu je i poděkování sponzorům, mezi jinými i společnosti K-system spol. s r.o., za dodávku sítí pro hmyzu jako výhru v hodnotě 250 €, sladkosti a plyšovou hračku pro výrobce vánočního pozdravu, který nejvíce zaujal naši porotu. Dětský domov Nová Baňa byl jedním z 18 dětských domovů, kteří se zapojili do naší Vánoční soutěže.

img

45. ročník plesu Gymnázia

Dne 6.2.2016 se v MSKS Žiari nad Hronom uskutečnil 45. ročník plesu Gymnázia. Třeťáci Gymnázia Milana Rúfusa v Žiari nad Hronom i tento rok organizovali školní ples. Na tento ples poskytla společnost K-system spol. s r.o. poukázku do tomboly ve výši 100€.

 

 

Soutěž ve vaření vánoční zelňačky

Dne 18.12.2015 se na náměstí SNP v Žiari nad Hronom uskutečnila tradiční soutěž ve vaření vánoční zelňačky. Jedním ze sedmi soutěžících družstev byli i zaměstnanci společnosti K-system, kteří se i v soukromém životě účastní různých kulinářských soutěží. Naše družstvo se umístilo na krásném třetím místě. Důležitým členem poroty byla i nejznámější televizní tchýně a zpěvačka v jedné osobě – Gizka Oňová. Výtěžek z prodeje zelňačky jsme odevzdali městu Žiar nad Hronom a byl použit na charitativní účely.

img

 

Vianočná súťaž

Společnost K-system, spol. s r.o. vyhlásila dne 24.11.2015 vánoční soutěž pro dětské domovy. Hlavní myšlenkou je umožnit dětem, které nemají vlastní rodiny, vyrobit pro někoho vánoční přání a z naší strany přispět na zlepšení vybavení dětského domova prostřednictvím žádaných výrobků. Během roku jsme zaregistrovali mnoho žádostí o sponzorský dar tohoto typu. Vyrobená vánoční přání společnost K-system následně rozešle svým obchodním partnerům. Na každém vánočním přání bude uvedeno, ve kterém dětském domově bylo vyrobeno. Do této soutěže se nám přihlásilo už 18 dětských domovů z celého Slovenska. Soutěž je zaměřena na výrobu vánočních přání z materiálů, které se standardně používají na výrobu žaluzií.

Dne 18.12.2015 proběhne vyhlášení výsledků, přičemž půjde o skutečně atraktivní ceny: výrobky značky K-system v hodnotě 1000 €, výrobky značky K-system v hodnotě 500 €, výrobky značky K-system v hodnotě 250 € + speciální odměna přímo pro tvůrce nejkrásnějšího přání v podobě plyšové hračky. Výrobky budou doručeny do dětských domovů v měsíci lednu 2016. Věříme, že touto myšlenkou můžeme do budoucna motivovat k podobným činům i naše obchodní partnery, a nebo jiné společnosti, které si uvědomují, jak důležité je nehledět pouze na zisk a čísla, ale mít i společensky zodpovědné chování.

img

 

K-system sponzorem benefiční akce

Společnost K-system byla sponzorem třetí benefiční a naučné akce s názvem „Na křídlech andělů“, které se uskutečnilo 22.10.2015 v domě kultury v Žiari nad Hronom. Akce se zúčastnilo 628 handicapovaných spolu se svým doprovodem a v rámci integrace a začlenění do společnosti 162 běžných návštěvníků.

Podle slov hlavního organizátora OZ Milana Štefánika se benefiční koncert vydařil. Na akci vystoupili skupiny Gladiátor, Sendreiovci – Kokavakere, Lavutára, Smola a Hrušky, zpěvačka Celeste Buckingham, Zumba instruktorka Daniela Česneková a moderátor Roman Juraško. V rámci akce se děti a pacienti s mentálním postižením mohli naučit na připravených workshopech latinskoamerickou zumbu, a salsa tance, malování na obličej, enkaustiku – malování horkým voskem na papír, proutkařství (nebo pedigo – pletení z proutí), tradiční lukostřelbu, odlévání svíček, zdobení figurek ze dřeva.

img

Střední odborná škola Handlová

Na základě žádosti o sponzorský dar, společnost K-system přispěla dodáním 3 kusů vertikálních žaluzií v hodnotě 381,44 € do zmodernizované počítačové učebny Střední odborné školy v Handlové.

 

Velikonoční přání

Máme radost, že děti z Dětského domova ve Spišské Nové Vsi na nás nezapomněli. Díky našim zákazníkům nezapomínáme ani na ty, co potřebují pomocnou ruku.

Soukromá ZŠ s mateřskou školou Marie Montessori

V roce 2013 a 2014 společnost K-system dodávala a sponzorovala interiérové žaluzie do tohoto výjimečného školního zařízení v Bratislavě. Jako poděkování jsme od dětí dostali toto krásně vlastnoručně vyrobené tablo.

 

Veľký maškarní bál v Žiari nad Hronom

V neděli 23.2.2014 se v MsKC v Žiari nad Hronom uskutečnil velký maškarní bál. Byli jsme hodně překvapení, na co všechno se dá použít bublinková fólie, o kterou nás pořadatel požádal v rámci sponzoringu. Výsledkem originálního nápadu bylo jedno odpoledne plné dětských rozzářených očí.

img

Dětský koutek Žiar nad Hronom

Společnost K-system přispěla v září 2013 ke zlepšení světelné pohody dětského koutku městského kulturního centra v Žiari nad Hronom formou dodávky vertikálních žaluzií.

Během nákupů rodičů nebo užívání si kulturních akcí vykonává dohled na děti v dětském koutku vyškolený personál. Jsme rádi, že jsme mohli touto formou podpořit společné rodinné aktivity obyvatel Žiaru a městského kulturního centra, které s tímto zajímavým nápadem přišlo.

img

Dětský domov Spišská Belá

Společnost K-system přispěla ke zlepšení kvality života dětí v Dětském domově ve Spišskej Belej darováním vertikálních žaluzií v hodnotě 100 €. Děti z Dětského domova Spišská Belá vyjádřili svůj dík i prostřednictvím tohoto vánočního přání, které jsme od nich dostali.

 

Soutěž s Môj Dom

Sítě proti hmyzu Nobarrier od společnosti K-system v hodnotě 300 €.