iconPoskytujeme úspěšná e‑commerce řešení.
iconPodepíšeme se pod váš úspěch.
iconStačí zavolat na 734 752 601
SNP 2780/170a
96501 Žiar nad Hronom
Volejte:
+420 602 205 439
Napište nám:
info@ksystem.eu
Volajte: +420 602 205 439  (Po–Pá: 8:00–15:00) info@ksystem.eu
Sítě do dveří s montážním rámem

Sítě do dveří s montážním rámem

Jednoduchá montáž
Otvírací
TOP produkt

Volajte

Nevíte si rady?

Pomůžeme vám
Ksystem
Hodnocení: 4.96 - 314 hlasů

Popis

V současnosti je to jediná síť do dveří proti hmyzu na trhu, která neobsahuje žádné PVC části, což je zárukou dlouhé životnosti a taktéž jediná síť proti hmyzu, kterou je možné vyrobit na šikmé a obloukové dveře. Součástí nabídky atypických řešení sítí Universal je i možnost dvoukřídlého provedení. Síť je možné dodat v bezprahovém provedení.

Tloušťka obvodového rámového profilu sítě je pouhých 18,5 mm. Proto je možné tento typ sítí využít i jako síť pro montáž mezi rám okna a exteriérové žaluzie (resp. rolety), kde se původně se sítí nepočítalo.

Sítě do dveří s montážním rámem jsou dodávané v barvách bílá RAL 9016, hnědá RAL 8014, stříbrná RAL 9006 a C 33 bronzová. Za příplatek je možné doobjednat barevné provedení RAL nebo laminaci.

Spojením pevných extrudovaných profilů, vnitřních hliníkových rohů a stabilních kovových pantů bez použití PVC částí se dveřní síť Universal stala nejkvalitnější dveřní pantovou sítí na trhu. V porovnání s původní dveřní sítí s montážním rámem se nám podařilo díky kvalitativně vyššímu provedení snížit hranici minimálního rozměru na 400 mm a zvýšit hranici maximálního rozměru až na výšku 2400 mm.

Standardní výbavou sítě je:

 • Standardní typ síťoviny šedé nebo černé barvy,
 • středový příčník, který slouží jako ovládací madlo a současně zabezpečuje rovnoměrné napnutí síťoviny,
 • 3 ks pantů,
 • 4 ks vnitřní hliníkové rohy,
 • plastové krytky montážních otvorů,
 • integrované kartáčové těsnění a magnetická páska.

Technické údaje

Tento typ dveřních pantových sítí je určený pro montáž na rám dveří. Dveřní sítě s montážním rámem jsou vybavené kovovými panty. Montážní rám sítě je vyrobený z extrudovaného hliníkového profilu 28 x 18 mm. Dveřní extrudovaný profil 28,5 x 12 tvoří křídlo sítě společně s integrovaným kartáčovým těsněním a magnetickou páskou, středovou madlovou příčkou 60 x 12 mm. K síti je možné doobjednat okopový plech výšky 260mm. Všechny rohy sítí jsou zpilované do úhlu 45° a spojené vnitřním hliníkovým rohem.

Síťovina se uchytává do rámu sítě pomocí napínací gumy. Je vyrobená ze skelného vlákna a impregnovaná syntetickým materiálem, takže odolává všem povětrnostním podmínkám.

Standardní síťovina je vyrobená ze skelného vlákna, které je povrchově upravené odolným PVC materiálem. UV-stabilní plastová úprava zaručuje barevnou stálost a atraktivní vzhled. Síťovina je těžce hořlavá a je odolná vůči povětrnostním podmínkám. Velikost oka je 1,65 x 1,5 mm při tloušťce vlákna 0,28 mm (± 0,05 mm). Propustnost světla je cca 68%.

Síťovina Termoscreen je síťovina proti hmyzu, která navíc snižuje nepříznivé účinky slunečního záření, t.j. přehřívání místností a působení UV – záření. Velikost oka je 1,3 x 1,2 mm (podle druhu) při tloušťce vlákna 0,28mm. Propustnost světla je cca 50%.

Petscreen je zesílená síťovina proti hmyzu se zvýšenou odolností vůči poškození domácími zvířaty. Velikost oka je 1,8 x 1,0 mm při tloušťce vlákna 0,8 mm. Propustnost světla je cca 45%. Využívá se zejména v spodní části dveřní sítě. Odolnost se však nevztahuje na protlačení síťoviny váhou zvířete.

Pro ty, kteří mají domácí miláčky a nechtějí investovat do opakovaných oprav dveřních sítí, je v nabídce možnost výplně spodní části pomocí hliníkového plechu tloušťky 1 mm. Plech je dodávaný ve stejné barvě RAL jako je rám sítě. Plech není možné dodat v laminaci.

K zajištění dveří v uzavřeném stavu slouží integrovaná magnetická páska, která je součástí křídla. Nejsou tedy potřebné žádné další uzavírací magnety. Protože součástí dodávky sítě nejsou samozavírací panty, je možné k síti doobjednat samozavírač.

Maximální a minimální rozměry*

min. šířka max. šířka min. výška max. výška  max. plocha
400 mm 1400 mm 400 mm 2400 mm  2,5 m2

Údržba

Dveřní sítě proti hmyzu s panty se ovládají uchopením za středovou příčku. Ani v případě použití okopového profilu nedoporučujeme síť otevírat kopnutím. Může to mít za následek protrhnutí síťoviny. 

Dveřní sítě s montážním rámem nevyžadují zvláštní údržbu. Síťovina je háklivá na mechanické poškození a poškození ostrými předměty, proto se sítí manipulujte opatrně. Při čištění stačí síťovinu povysávat nebo utřít vlhkým hadříkem. Rám sítě je možné umýt hadříkem namočeným do vody s přídavkem běžného saponátu. Nepoužívejte agresivní chemické prostředky. 

Záruční podmínky

Všeobecné záruční podmínky

Společnost K-system dodává otevírací dveřní sítě s pomocným montážním rámem vyrobené na míru. Sítě vám zaměří a odborně namontují námi vyškolení montážní pracovníci. Vaši poptávku adresujeme nejbližší montážní firmě ve vašem okolí.

 • Záruka zahrnuje chyby výrobního charakteru a materiálové chyby, které brání funkčnosti výrobku.
 • Výrobce nepřebírá žádnou zodpovědnost za následné škody ani zodpovědnost výrobce za výrobek nad rámec českého práva.
 • V případě, že je chyba výrobku zjevná už po rozbalení výrobku, výrobek nemontujte a ani si ho nenechejte namontovat a neprodleně reklamujte u svého dodavatele.
 • Záruka se nevztahuje na ztrátu původního zbarvení na neviditelných místech, změnu barvy a vyblednutí zapříčiněné slunečním zářením, kondenzací, kyselým deštěm, slanými kapkami nebo jakýmikoliv podmínkami, kterých výsledkem je koroze nebo změna materiálu, přirozené variance barvy látky, hliníku a dřevo dekoru a nezávažné nedokonalosti, které nijak podstatně nezhoršují vzhled.
 • Záruka se nevztahuje na jakékoliv nedokonalosti z pohledu zákazníka, které jsou způsobené dodržením výrobního postupu a platných norem. V případě dodávky atypických výrobků je potřebné počítat s určitým omezením při manipulaci a tato omezení nemohou být předmětem reklamace. 
 • Záruka výrobce se taktéž nevztahuje na chyby nebo škody, které jsou přímým nebo nepřímým důsledkem:

a)   nesprávné montáže (záruku přebírá montážní firma)
b)   nesprávného používání a nedodržení návodu na obsluhu a údržbu
c)   použití nevhodných náhradních dílů, příslušenství nebo zdrojů (např. zdroj elektrického napětí)
d)   převozu nebo jakéhokoliv jiného druhu manipulace
e)   zásahu do mechanismu nebo úpravy výrobku
f)    živelné pohromy, nedostatečného větrání a vysoké vlhkosti.

Recenze

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
* - povinné položky

Realizace

Reference - Sítě proti hmyzu

Reference - Sítě proti hmyzu