iconPoskytujeme úspěšná e‑commerce řešení.
iconPodepíšeme se pod váš úspěch.
iconStačí zavolat na 734 752 601
SNP 2780/170a
96501 Žiar nad Hronom
Volejte:
+420 602 205 439
Napište nám:
info@ksystem.eu
Volajte: +420 602 205 439  (Po–Pá: 8:00–15:00) info@ksystem.eu
třásňové vertikální žaluzie
třásňové vertikální žaluzie
třásňové vertikální žaluzie Praha
třásňové vertikální žaluzie Brno
třásňové vertikální žaluzie Jihlava

Dekorativní třásňové závěsy

89 mm
Atyp
Motor

Volajte

Nevíte si rady?

Pomůžeme vám
Ksystem
Hodnocení: 4.5 - 73 hlasů

Popis

Vertikální třásňové dekorativní závěsy slouží především na zastínění a dekoraci oken. Je možné je taktéž využít i na optické předělení interiéru. Novinka s označením "třásňové závěsy" vytvoří interiér, ve kterém se budete cítit dobře a uvolněně za pomoci barev, hry světla a stínu, měkkých a na dotek příjemných materiálů. Tento nový designový prvek s jednoduchou a spolehlivou konstrukcí slouží zejména na dotvoření atmosféry v interiéru.

Naklopením lamel vertikálních žaluzií se šířkou 89 mm, které jsou složeny z 3mm šňůrek, se vytvoří zajímavá hra se světlem a stínem. Až 12 druhů atraktivních barev umožňuje vzájemnou kombinaci jednotlivých pásů třásní. Výsledkem jsou ojedinělé barevné kombinace a dekorativní třásňový závěs, který je vyrobený na míru uživatele. Je možné ho dále oživit ozdobnou sponou a vytvořit dekoraci spojenou s ročním obdobím nebo událostí.

Všechno záleží na kreativitě uživatele a individuálních požadavcích. Na rozdíl od třásňových záclon v metráži jsou třásňové vertikální závěsy hustší. Umožňují výrobu atypických tvarů a různé směry shrnování a typy ovládání - od manuálního až po elektromotorické. V případě manuálního ovládání těchto dekorativních závěsů doporučujeme jednoznačně použít dekorativní závaží.

K-system v současnosti nabízí tyto provedení třásňových závěsů:

 • standardní rovné provedení,
 • provedení pro šikmé plochy,
 • oboustranné ovládání,
 • horizontální oblouk,
 • vertikální oblouk,
 • motorické ovládání.

Dekorativní vertikální třásňové závěsy jsou dokonalým doplňkem vašeho interiéru. Díky možnosti libovolné kombinace barev třásňových pásů můžete dosáhnout perfektní výsledek.

Technické údaje

Společnost K-system má v nabídce dva profilové systémy. Italský systém vertikálních žaluzií s označením Novum poskytuje základní možnosti provedení, jako jsou rovné a šikmé žaluzie a provedení s dvěma ovládáními. Systém neposkytuje možnost ovládání motorem.

Luxusní německý systém vertikálních žaluzií značky Decomatic umožňuje realizovat všechny možné provedení jako jsou rovné, šikmé žaluzie, souvislé spojení rovné a šikmé žaluzie, obloukové provedení, motorové ovládání, zabudování do podhledu apod. Systém Decomatic je stavěný i na látky s vyšší gramáží. Hlučnost motoru Decomatic se pohybuje od 65 do 75 dB v závislosti od umístnění motoru.

Výhodou obou profilových systémů je dlouhá životnost a inovovaný systém, který umožňuje jednoduchou výměnu věšáků lamel v případě jejich násilného zlomení (např. při průvanu). Investice do kvalitního nosného systému s sebou přináší finanční úsporu v budoucnosti. Na rozdíl od zastaralých systémů, kdy je potřebné v případě zlomení celou žaluzii demontovat, rozebrat, poskládat a následně namontovat, si výměnu běžců vertikálních žaluzií K-system dokáže zabezpečit sám.

Maximální a minimální rozměry

provedení DECOMATIC
Novum B100 BAT MOT MOTZ DEC DEC-80 DEC-90
min. šířka (mm) 300 300 300 700 800 300 500 2 500 2
min. výška 1 (mm) 250 250 250 250 250 250 250 250
max. šířka (mm) 5500 7000 4000 6000 6000 6000 5400 2 5400 2
max. výška 1 (mm) 3000 3000 3000 3 3000 3000 3000 3000 3000
max. plocha (m2) 18 20 8 24 30 30 12 12
max. hmotnost závěsu 8 kg 15 kg 22 kg 15 kg 8 kg 6 kg
min. rádius 127mm 950 500
min. rádius 89mm 700 500
min. rádius 63mm 550 500

1 délka látek včetně horního profilu, 
2délka profilu ve vyrovnaném stavu, 
3 platí pro látky s hmotností max. 300g/m2

Údržba

Společnosť K-system vyrábí vnitřní střapcové závěsy na míru. Vertikální šňůrkové žaluzie jsou určené do dokončených interiérů

Z dráhy chodu žaluzií odstraňte všechny překážky, které by mohly bránit posuvu lamel. Podle výběru ovládání vertikální žaluzie stahujeme nebo roztahujeme tahem za jeden nebo druhý prament ovládací šňůry. Lamely roztahujte a stahujte vždy otevřené, naklápějí se pomocí kuličkového řetízku, při motorickém ovládání prostřednictvím dálkového ovladače nebo stěnového ovladače. Při násilném přetočení jedné nebo vícero látek (například při průvanu) úplně překlopte látky tak, aby byl co největší počet látek úplně zavřený, potom mírně potáhněte šňůrou v tom samém směru. Po tomto úkonu by se látky měli dostat do správné polohy. 

Žaluzie ovládané kuličkovým řetízkem je třeba za ovládací řetízek táhnout vždy vedle stěny ve směru kolmém na horní nosník! Nedodržení tohoto postupu při ovládání může mít za následek vyskočení kuličkového řetízku z ovládacího mechanismu! 1x ročně doporučujeme přestříkat nosný mechanismus silikonovým sprejem. Lamely jsou odolné vůči prachu – mají antistatickou povrchovou úpravu. Nelze je prát v automatické pračce! Kompletní vyčištění se provádí ultrazvukem. Upozorňujeme, že v prostorách, kde se kouří, může dojít ke zežloutnutí látky. Je to způsobeno kouřem. Tato barevná změna je nezvratná a nemůže být předmětem reklamace.

Varování!

V souladu s nařízením EÚ platným od 1. 3. 2014 musí být všechna stínící zařízení s ovládacím řetízkem se systémem přetrhnutí umístněna ve výšce 60 cm nad zemí. Stínící zařízení s ovládáním na řetízek nebo šňůru musí být upevněna v upínacím zařízení namontované na stěně ve výšce minimálně 150 cm od země.

 • Malé děti se mohou uškrtit ve smyčkách ovládacích šňůr, řetízků, pásů a vnitřních šňůr, které ovládají výrobek.
 • S cílem předcházet uškrcení a zapletení, uchovávejte šňůry mimo dosah dětí.
 • Šňůry se mohou ovinout dítěti kolem krku..
 • Postele, dětské postýlky a nábytek přemístněte od šňůr okeních clon.
 • Šňůry nesvazujte dohromady. Ubezpečte se, že šňůry nejsou zkroucené a nevytvárí smyčku.

Záruční podmínky

Všeobecné záruční  podmínky

Společnost K-system dodává vnitřní vertikální žaluzie vyrobené na míru. Vaši poptávku adresujeme nejbližší montážní firmě ve vašem okolí.

 • Záruka zahrnuje chyby výrobního charakteru a materiálové chyby, které brání funkčnosti výrobku.
 • Výrobce nepřebírá žádnou zodpovědnost za následné škody ani zodpovědnost výrobce za výrobek nad rámec českého práva.
 • V případě, že je chyba výrobku zjevná už po rozbalení výrobku, výrobek nemontujte a ani si ho nenechejte namontovat a bez prodlení reklamujte u svého dodavatele.
 • Záruka se nevztahuje na ztrátu původního zbarvení na neviditelných místech, změnu barvy a vyblednutí zapříčiněné slunečním zářením, kondenzací, kyselým deštěm , slanými kapkami nebo jakýmikoliv podmínkami, kterých výsledkem je koroze nebo změna materiálu, přirozené variance barvy látky, hliníku a dřevo dekoru a nezávažné nedokonalosti, které nijak podstatně nezhoršují vzhled.
 • Záruka se nevztahuje na jakékoliv nedokonalosti z pohledu zákazníka, které jsou způsobené dodržením výrobního postupu a platných norem. V případě dodávky atypických výrobků je potřebné počítat s určitým omezením při manipulaci a tato omezení nemohou být předmětem reklamace.
 • Záruka výrobce se taktéž nevztahuje na chyby nebo škody, které jsou přímým nebo nepřímým důsledkem:

a)    nesprávné montáže (záruku přebírá montážní firma)
b)    nesprávného používání a nedodržení návodu na obsluhu a údržbu
c)    použití nevhodných náhradních dílů, příslušenství nebo zdrojů (např. zdroj elektrického napětí)
d)    převozu nebo jakéhokoliv jiného druhu manipulace
e)    zásahu do mechanismu nebo úpravy výrobku
f)     živelné pohromy, nedostatečného větrání a vysoké vlhkosti.

Recenze

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
* - povinné položky

Realizace

Reference - Sítě proti hmyzu

Reference - Sítě proti hmyzu