Servis stínící techniky

Společnost K-system, spol. s r. o. zabezpečuje kompletní servis stínící techniky a sítí proti hmyzu značky K-system. Jako výrobce každý rok realizujeme prostřednictvím vlastní "K-system akademie" školení pro odběratele zaměřené i na servis výrobků značky K-system. Proto by měl být každý prodejce výrobků K-system v ČR schopný  zabezpečit i záruční a pozáruční servis svým zákazníkům.  Přesto může vzniknout situace, že některý po letech ukončil svou podnikatelskou činnost a nemáte možnost si servis u něho objednat. I v takovém případě vám dokážeme pomoci pokud nám výrobek doručíte na servis, nebo vám doporučíme jiného prodejce ve vašem regionu, nebo si můžete náhradní díly objednat prostřednictvím internetového obchodu www.kzaluzie.cz. 

V případě, že si chcete ponechat svoje původní žaluzie a síťky na okna, máme pro vás připravených několik možností v různých cenových relacích, jak zabezpečit jejich servis. Zejména  servis venkovních žaluzií a servis plisovaných sítí  se vyplatí, protože nové produkty jsou finančně náročnější. Pokud však vnitřní žaluzie nebo sítě do oken a dveřní sítě přestali plnit svou funkci, je poťrebné zvážit jejich servis prostřednictvím výjezdu servisního technika. Klientům doporučujeme nakoupit náhradní díly pro žaluzie a sítě proti hmyzu a realizaci opravy svépomocí podle návodů uvedených v internetovém obchodu www.kzaluzie.cz. Zejména spotřebitelé, kteří si žaluzie na okna koupili od dodavatele oken společně s okny, využívají možnost objednat si nové žaluzie na okna podle výrobního štítku za finančné výhodnějších finančních podmínek.

 

Oprava sítí proti hmyzu na okna a dveře

Některé typy oprav je možné zabezpečit přímo na místě u zákazníka - výměna dveřních pantů, výměna těsnění, magnetů, otočných úchytů apod. Pro výměnu síťoviny je však potřebný nejen prostor, ale i pomocné technologie. Například výměna plisované síťoviny na místě u zákazníka není možná. V tomto směru mají výhodu dveřní sítě Nobarrier, Nobaroll a IPDS 22, které je možné složit bez toho, aby bylo potřebné demontovat obvodový rám. Při výměně standardní síťoviny používáme profesionální těsnění, kterého plastické vlastnosti vznikají pouze při určité teplotě. Po osazení gumové těsnění vychladne, ztuhne a výsledkem je krásně vypnutá síťovina. Samozřejmě, výměna síťoviny na síťce je možná i svépomocí v dostatečné kvalitě. Poradíme vám, kde naleznete nejen potřebné návody, ale i informaci důležitou pro objednání správného množství materiálu.

Oprava horizontálních vnitřních a venkovních žaluzií

Oprava vnitřních horizontálních žaluzií  nejčastěji zpočívá ve výměně vodícícíh silonů, vytahovacích testilních pásků a žebříčků. Nejlevnějším řešením je vlastní demontáž výrobku, doručení jeho výrobci a vlastní montáž. Vodící silon i fixační kolíky si můžete vyměnit sami díky ověřenému návodu a možnosti koupit náhradní díly v internetovém obchodu www.kzaluzie.cz. Ale výměna vytahovacích textilních pásek a žebříčků je možná pouze tak, že se celá žaluzie rozebere a opět poskládá s novými díly. Na to nedokážeme sestavit 100 % návod pochopitelný pro běžného spotřebitele.

Servis vnitřních vertikálních žaluzií může obnášet výménu lamel za nové, výměnu spodních závaží, výměnu spojovacího řetízku spodního závaží. V případě výměny látek vertikálních žaluzií je potřebné myslet na to, že tzv. věšáky (ramínka) lamel mohou mít nejen různý tvar, ale i velikost nebo provedení - vysunuté s ouškem nebo zapuštěné do látky. Právě háček a věšák jsou kompatibilní protikusy a je potřebné rozlišovat, jaké provedení právě potřebujete. Při výměně látek za nové doporučujeme výrobci doručit jednu vzorovou lamelu včetně věšáku. Pouze tak máte 100 % jistotu, že nové látky budou pasovat na vaši vodící kolejnici a vaše vertikální žaluzie budou vypadat jako nové.

Servis venkovních žaluzií je finančně nejnáročnější a to z důvodu širokého spektra použitých komponentů včetné elektropříslušenství Somfy nebo elektropříslušenství elero. Je nemožné, aby servisní pracovník měl u sebe všechny komponenty. Některé z nich jako například textilní nosiče se šijí v dílně na míru. Výroba a výměna paketu (svazku lamel) na místě je možná na základě přesného zaměření. Pouze na základě realizovaného výjezdu vám dokáže prodejce značky K-system vypracovat cenovou nabídku na míru s kompletním výpisem použitého materiálu a odhadem vynaloženého času na odstranění závady. Závadu následně odstraní na místě. V případě, že jde o celkovou devastaci žaluzie, např vlivem škodové události, je jednoznačně nejekonomičtější a nejprofesionálnější řešení zrekonstruovat celou žaluzii přímo u výrobce.

K-system je zárukou seriózního jednání

Základem férovosti  služby oprava stínící techniky společnosti K-system je  veřejný cenník servisních služeb. Zákazníka vždy předem informujeme o možnostech, jak je možné servis výrobku realizovat a nabídneme mu několik řešení, aby si vybral buď dle ceny nebo požadovaného komfortu. V žádném případě nedoporučujeme obhlídku s příslibem odstranění závady s tím, že bychom následně zákazníka přemlouvali na objednávku nového produktu. Tato služba, i když je bezplatná, není v souladě s etikou naší společnosti. Poznáme naše možnosti a dokážeme ohodnotit práci našich pracovníků. A také víme, že pro většinu montážních firem v porovnání s dodávkou nových produktů, kdy prodejci vzniká marže mezi levnějším nákupem a drahším prodejem, je servisování finančně nevýhodné.

I z uvedených důvodů se snažíme, aby servis stínící techniky K-system byl dostupný pro většinu zákazníků České republiky. Máme síť prodejcú značky K-system. V případě zájmu o objednávku pozáručního servisu nás kontaktujte e-mailem objednavkyoprav@ksystem.eu. 

Fotogalerie

Servis stínící techniky
Servis stínící techniky
Servis stínící techniky
Servis stínící techniky
Servis stínící techniky
Servis stínící techniky
Máte zájem o servis stínící techniky nebo sítí proti hmyzu K-system? Vyplňte prosím krátký formulář, budeme vás obratem kontaktovat s informacemi a nabídkou. Pro lepší pochopení rozsahu závady prosím zanechte alespoň krátkou zprávu, případně doplňte fotografii.

Upozornění: najednou lze nahrát pouze 32 MB příloh.

note-description

povinné položky

Nahoru