iconPoskytujeme úspěšná e‑commerce řešení.
iconPodepíšeme se pod váš úspěch.
iconStačí zavolat na 734 752 601
SNP 2780/170a
96501 Žiar nad Hronom
Volejte:
+420 602 205 439
Napište nám:
info@ksystem.eu
Volajte: +420 602 205 439  (Po–Pá: 8:00–15:00) info@ksystem.eu
Sítě do dveří IPDS 22

Sítě do dveří IPDS 22

Max šířka 2500
Nejdelší životnost
Plisovaná

Volajte

Nevíte si rady?

Pomůžeme vám
Ksystem
Hodnocení: 4.92 - 95 hlasů

Popis

Dveře na terasu, zahradu nebo třeba boční vchod. Pokud je máte doma, určitě jste už přemýšleli, jestli je v létě nechat otevřené nebo zavřené. Čerstvý vzduch a světlo, ale i mouchy v kuchyni nebo radši zabedněné dveře a temný pokoj? Sítě do dveří IPDS 22 vaše rozhodování konečně vyřeší.

Navíjecí sítě jsou konečně minulostí

Jestli jste zažili rozbité navíjecí sítě, bude pro vás jednoduché ovládání posuvných plisé sítí procházkou v růžové zahradě. Samozřejmostí je i oboustranné ovládání dveří.

Sítě do dveří IPDS 22 jsou novinkou po dříve vyráběných sítích PDS 28. Způsob přidělávání sítí se však osvědčil a zůstává stejný: jednoduše je namontujete do ostění výklenků před dveřmi nebo přímo na rám dveří či oken.

Dejte vale alergiím

Alergie způsobují látky - alergeny, a kromě potravin nebo léků k nim patří především pyl a prach. Od špatného jídla sítě sice neuchrání, ale můžete se spolehnout, že vás v noci nebudou rušit pyly a prach útočící na vaše dveře zvenku.

Barva sítě je černá

Protože černá propouští více světla a je velmi dobře průhledná. Zároveň se můžete spolehnout, že vás barva sítě nebude omezovat ve výhledu z domu ani obtěžovat při pohledu na dům zvenčí.

Technické údaje

Tento inovativní typ plisované sítě proti hmyzu díky použitým materiálům a atestům, které deklarují kvalitu síťoviny a vodících šňůr prodlužuje životnost sítě proti hmyzu. Síť se skládá z vodícího rámu a posuvné sítě. Horní a spodní profil mají šířku 40 mm a spodní vodící profil má výšku pouze 4 mm. Všechny profily jsou vyrobené z extrudovaného hliníka. Povrchová úprava profilu je vypalovaná práškovaná barva. Plisovaná síťovina s velikostí záhybu 15 mm je vyrobená ze 100 % polyesteru (PES) bez skelných vláken a je odolná vůči UV záření. V nabídce je pouze v černé barvě. Kvalita síťoviny byla testovaná v roku 2011 s následujícími výsledky:

 • odolnost vůči dennnímu světlu"EN ISO 102-BO II 1994" bez degradace,
 • odolnost vůči vodě "EN ISO 105-EOI 1998" bez degradace,
 • odolnost vůči slané vodě "EN ISO 105-EO2 1998" bez degradace.

Síť je vedená systémem pevně napnutých šňůr přes rotující válce, které odstraňují riziko tření. Napínání šňúr zabezpečují pružiny zabudované ve vodících lištách. Testovaná vodící šňůra je vyrobená ze 100 % polyesterové příze s průměrem 0,8 mm a pevnost v tahu je 120 N. Výrobce šňůr zaručuje:

 • 3% flexibilitu vlákna s pevností v tahu 30 N,
 • 0,5% trvalá deformace při zatížení v tahu 30 N,
 • 2,8% sráženlivost.

Plisovaná dveřní síť není určená pouze pro montáž do ostění dveřních výklenků před terasové nebo vchodové dveře rodinných domů, ale i na rám dveří. Dveřní síť je možné oddálit od rámu pomocí montážních L-profilů, které umožňují síť namontovat i na nerovný podklad.

Maximální a minimální rozměry Plisovaná dveřní síť IPDS 22
min. šířka 500 mm
max. šířka 2 500 mm
max. výška 3 000 mm

 

Údržba

Používání

Ovládání sítě se vykonává pomocí posuvu madlového profilu do stran. Pro správnou funkci plisované dveřní sítě IPDS 22 musí být montážní plochy na sebe kolmé a posunu sítě nesmí bránit žádná překážka jako napríklad klika a pod.

Síť se doporučuje v zimním období, nebo v čase když se nepoužívá, shrnout do strany, aby byla síťovina chráněná před prachem a nečistotami. Také se doporučuje síťovinu shrnout při silném větru nebo dešti. 

Plisovaná síťovina a napínací šňůry jsou háklivé na poškození ostrými předměty, proto se sítí manipulujte opatrně. 

Údržba

Plisované dveřní sítě nevyžadují zvláštní údržbu. Spodní vodící profil pravidelně zbavujte nečistot povysáváním a utřením navlhčeným hadříkem, aby nedošlo k zanesení mechanismu štěrkem, prachem, nebo jinými nečistotami. Může to mít za následek poškození, resp. znefunkčnění sítě. V případě potřeby je možné na kluzné plochy vodících profilů (horní i spodní profil) aplikovat mazivo, které nelepí a neváže na sebe nečistoty, např. 100 % silikonový olej, popřípadě jiné suché mazivo.

Případné nečistoty zachycené v záhybech síťoviny je možné čistit jemným kartáčem, povysávat vysavačem s kartáčovou hubicí, nebo utřít vlhkým hadříkem. Při vysávání síťoviny doporučujeme síť shrnout zhruba do poloviny šířky sítě. 

Rám sítě je možné umýt utěrkou namočenou do vody s přídavkem saponátu. Nepoužívejte agresivní chemické prostředky. 

Záruční podmínky

Všeobecné záruční podmínky

Společnost K-system dodává plisované dveřní sítě IPDS 22 vyrobené na míru. Sítě vám zaměří a odborně namontují námi vyškolení montážní pracovníci. Vaši poptávku adresujeme nejbližší montážní firmě ve vašem okolí.

 • Záruka zahrnuje chyby výrobního charakteru a materiálové chyby, které brání funkčnosti výrobku.
 • Výrobce nepřebírá žádnou zodpovědnost za následné škody ani zodpovědnost výrobce za výrobek nad rámec českého práva.
 • V případě, že je chyba výrobku zjevná už po rozbalení výrobku, výrobek nemontujte a ani si ho nenechejte namontovat a neprodleně reklamujte u svého dodavatele.
 • Záruka se nevztahuje na ztrátu původního zbarvení na neviditelných místech, změnu barvy a vyblednutí zapříčiněné slunečním zářením, kondenzací, kyselým deštěm, slanými kapkami nebo jakýmikoliv podmínkami, kterých výsledkem je koroze nebo změna materiálu, přirozené variance barvy látky, hliníku a dřevo dekoru a nezávažné nedokonalosti, které nijak podstatně nezhoršují vzhled.
 • Záruka se nevztahuje na jakékoliv nedokonalosti z pohledu zákazníka, které jsou způsobené dodržením výrobního postupu a platných norem. V případě dodávky atypických výrobků je potřebné počítat s určitým omezením při manipulaci a tato omezení nemohou být předmětem reklamace. 
 • Záruka výrobce se taktéž nevztahuje na chyby nebo škody, které jsou přímým nebo nepřímým důsledkem:

a)   nesprávné montáže (záruku přebírá montážní firma)
b)   nesprávného používání a nedodržení návodu na obsluhu a údržbu
c)   použití nevhodných náhradních dílů, příslušenství nebo zdrojů (např. zdroj elektrického napětí)
d)   převozu nebo jakéhokoliv jiného druhu manipulace
e)   zásahu do mechanismu nebo úpravy výrobku
f)    živelné pohromy, nedostatečného větrání a vysoké vlhkosti.

Recenze

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
* - povinné položky

Realizace

Reference - Sítě proti hmyzu

Reference - Sítě proti hmyzu