iconPoskytujeme úspěšná e‑commerce řešení.
iconPodepíšeme se pod váš úspěch.
iconStačí zavolat na 734 752 601
SNP 2780/170a
96501 Žiar nad Hronom
Volejte:
+420 602 205 439
Napište nám:
info@ksystem.eu
Volajte: +420 602 205 439  (Po–Pá: 8:00–15:00) info@ksystem.eu
Pevné sítě proti hmyzu OSU do hliníkových oken
pevné sítě proti hmyzu OSU do hliníkových oken
plisované sítě do dveří PDS 18
plisované sítě do dveří PDS 18

Pevné sítě proti hmyzu OSU do hliníkových oken

Do 2,5 m2
Pevná
Pro Al okna

Volajte

Nevíte si rady?

Pomůžeme vám
Ksystem
Hodnocení: 4.59 - 245 hlasů

Popis

Společnost K-system má v nabídce kompletní řadu profilů, které umožňují  vyřešit ochranu proti hmyzu téměř na každé okno a to bez nutnosti vrtání do rámu okna. Síť z masivního hliníkového profilu OSU byla vyvinutá speciálně pro hliníková okna s izolačním sklem. V případě hliníkových oken křídlo při zavření 100 % lícuje s rámem okna a jiné typy sítí není možné pro tento typ oken použít. Síť je vhodná pro kolmé a mírně zkosené rámy hliníkových oken.

V případě, že máte hliníkové okna, doporučujeme vám jednoznačně sítě typu OSU v barevném provedení rámu podle vašeho přání, které je možné vyrobit i v atypickém provedení. Také si můžete vybrat síťovinu ze dvou barevných provedení – šedá nebo černá.

Technické údaje

Sítě OSU se do okna upevňují bez nutnosti vrtání do rámu okna, pomocí třech párů nerezových závěsů. Horní pár závěsů je upevněný na posuvných odpružených mechanismech, které zabezpečují trvalé uchycení v rámu okna a zaručují jednoduchou montáž. Ve středu sítě se nachází dva otočné závěsy, které dotlačí síť k rámu okna a tím ještě zvyšují stabilitu sítě. Sítě OSU mají v místě styku s rámem okna osazené kartáčové těsnění, které zabraňuje poškození okna a současně umožňuje použití sítě u všech běžných typů hliníkových oken s rozdílnou tloušťkou rámu. Rám sítě je vyrobený z masivního extrudovaného hliníkového profilu s vysokou tvarovou stálostí. Profily jsou řezané pod úhlem 45°. Rohy sítě jsou spojené hliníkovým rohovníkem, který zabezpečuje dostatečnou pevnost sítě i při větších rozměrech. Pokud si nevyberete z naší nabídky standardních barev profilů, je možné rám okenní sítě barevně upravit podle vzorkovníku RAL.

Standardní síťovina je vyrobená ze skelného vlákna, které je povrchově upravené odolným PVC materiálem. UV – stabilní plastová úprava zaručuje barevnou stálost a atraktivní vzhled síťoviny. Síťovina je těžce hořlavá a je odolná vůči povětrnostním vlivům. Velikost oka je 1,65 x 1,5 mm při tloušťce vlákna 0,28 mm (+-0,05 mm). Propustnost světla je cca 68 %.

Maximální a minimální rozměry

min. šířka max. šířka min. výška max. výška max. plocha
200 mm 2200 mm 200 mm 2200 mm 3,96 m2

Údržba

Sítě OSU nevyžadují zvláštní údržbu. Standardní síťovina je náchylná na mechanické poškození, se sítí proto manipulujte opatrně. Síť není potřebné demontovat během zimního období. Pokud se však rozhodnete síť na zimu sundat, skladujte ji nezatíženou na rovném a suchém místě. Síťovinu je možné povysávat nebo utřít vlhkým hadříkem, rám sítě je možné umýt hadříkem namočeným do vody s přídavkem saponátu. 

 

Záruční podmínky

Všeobecné záruční podmínky

Společnost K-system dodává pevné okenní sítě vyrobené na míru. Sítě vám zaměří a odborně namontují námi vyškolení montážní pracovníci. Vaši poptávku adresujeme nejbližší montážní firmě ve vašem okolí.

  • Záruka zahrnuje chyby výrobního charakteru a materiálové chyby, které brání funkčnosti výrobku.
  • Výrobce nepřebírá žádnou zodpovědnost za následné škody ani zodpovědnost výrobce za výrobek nad rámec českého práva.
  • V případě, že je chyba výrobku zjevná už po rozbalení výrobku, výrobek nemontujte a ani si ho nenechejte namontovat a bez prodlení reklamujte u svého dodavatele.
  • Záruka se nevztahuje na ztrátu původního zbarvení na neviditelných místech, změnu barvy a vyblednutí zapříčiněné slunečním zářením, kondenzací, kyselým deštěm , slanými kapkami nebo jakýmikoliv podmínkami, kterých výsledkem je koroze nebo změna materiálu, přirozené variance barvy látky, I hliníku a dřevo dekoru a nezávažné nedokonalosti, které nijak podstatně nezhoršují vzhled.
  • Záruka se nevztahuje na jakékoliv nedokonalosti z pohledu zákazníka, které jsou způsobené dodržením výrobního postupu a platných norem. V případě dodávky atypických výrobků je potřebné počítat s určitým omezením při manipulaci a tato omezení nemohou být předmětem reklamace.
  • Záruka výrobce se taktéž nevztahuje na chyby nebo škody, které jsou přímým nebo nepřímým důsledkem:

a)    nesprávné montáže (záruku přebírá montážní firma)
b)    nesprávného používání a nedodržení návodu na obsluhu a údržbu
c)    použití nevhodných náhradních dílů, příslušenství nebo zdrojů (např. zdroj elektrického napětí)
d)    převozu nebo jakéhokoliv jiného druhu manipulace
e)    zásahu do mechanismu nebo úpravy výrobku
f)     živelné pohromy, nedostatečného větrání a vysoké vlhkosti.

 

Recenze

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
* - povinné položky

Realizace

Reference - Sítě proti hmyzu

Reference - Sítě proti hmyzu