iconPoskytujeme úspěšná e‑commerce řešení.
iconPodepíšeme se pod váš úspěch.
iconStačí zavolat na 734 752 601
SNP 2780/170a
96501 Žiar nad Hronom
Volejte:
+420 602 205 439
Napište nám:
info@ksystem.eu
Volajte: +420 602 205 439  (Po–Pá: 8:00–15:00) info@ksystem.eu

Rozšíření nabídky síťovin pro sítě proti hmyzu

Délka čtení: 3 min., 24 sec.
Rozšíření nabídky síťovin pro sítě proti hmyzu

Představujeme vám uníkátní síťoviny BetterVue, UltraVue a Tuffscreen, které přicházejí s novou nabídkou panoramatických dveřních sítí Luxalex.

Doteď používané standardní síťoviny neumožňují svou šířkou a nedostatečnou elasticitou použití pro výrobek dveřní otevírací sítě Luxalex a posuvné dveřní sítě Luxalex s panoramatickým výhledem.  Proto rozšiřujeme naši nabídku o síťoviny značky Phifer®. Inovativní způsob uchycení síťoviny do rámu sítě zabezpečuje vyšší pevnost díky novému tvaru vypínacího polypropylenového těsnění černé barvy. UV-stabilní úprava síťoviny je zárukou barevné stálosti a atraktivního vzhledu. Síťovina je těžce hořlavá a je odolná vůči povětrnostním vlyvům. Velikost oka, průhlednost, propustnost světla a tepla, závisí od druhu použité síťoviny. Všechny síťoviny jsou černé barvy. 

Brilantní výhled se síťovinami BetterVue a UltraVue

Síťovina BetterVue® v naší nabídce nahradí síťovinu transparent. Síťovina propouští dostatek slunečního záření, co je výhodou zejména při nízkoenergetických stavbách. 

Síťovina UltraVue® je unikátní síťovina, která svými vlastnostmi výrazně překonává síťoviny transparent a BetterVue. Síťovina UltraVue byla navržena pro lepší odolnost, zvýšené proudění vzduchu a jednoduchou údržbu. Odolný hydrofóbní nátěr se nikdy nesmyje a tak je možné si i po dobu deště zachovat nerušený ostrý výhled. Síťovina UltraVue2 zlepšuje propustnost světla v oknách s nízkým E sklem. 

Vlevo okno se síťovinou BetterVue, vpravo okno se síťovinou UltraVue

Patentovaná technologie Water Shed TechnologyTM       

Obě sítťoviny BetterVue® a UltraVue® jsou vyrobené patentovanou technologií Water Shed TechnologyTM s cílem zachovat opticky čistý výhled a prodloužit životnost síťoviny. Díky speciální povrchové upravě se v otvorech sítě nedrží voda a tím pádem i nečistoty. Poskytuje brilantní výhled, vyšší proudění vzduchu v porovnání se standardní síťovinou a více přirozeného světla. 

Podívejte se na skvělé video, jak funguje síť proti hmyzu se síťovinou vyrobenou technológií Water Shed TechnologyTM.

Vlevo síťovina  UltraVue po dešti, vpravo síťovina standard

Síťovina Tuffscreen - najodolnější síťovina na trhu

Síťovina Tuffscreen® Heavy-Duty Mesh Screen nahrazuje doteď používanou síťovinu Petscreen a je určena těm, kteří potřebují silnější a odolnějsí síťku proti hmyzu. Síťovina Tuffscreen proti hmyzu je vyrobená z polyesterového vlákna potáhnutého vinylovou vrstvou a je nejodolnější síťovinou na trhu. Je 3x pevnější než standaradní síťovina vyrobená ze skelného vlákna. 

Výrobce Phifer si je natolik jistý pevností a schopností odolávat, že na síťovinu Tuffscreen poskytuje záruku 10 let! Síťovina nejenže odolává drápkům domácích mazlíků, ale nabízí výrazně vyšší kvalitu výhledu. 

Certifikát Greenguard

Certifikát Greenguard - uvedené typy síťovin jsou testované na více než 10 000 chemikálií a emisí VOC. Splňují přísné normy nízkých úrovní emisí na udržení kvality vzduchu v interiéru. 

Sítě s jednoduchou údržbou

Díky technologii Water Shed TechnologyTM se v otvorech v síťoviny neusazuje prach, pyl a jiné nečistoty v takové míře, jako je tomu u standardních síťovin. Pro udržení brilantního výhledu doporučuje výrobce síťovinu jednou ročně osprachovat vlažnou vodou.