Rady a tipy

Nevíte si rady se zaměřením nebo montáží naší stínící techniky? Nebojte, jsme tady pro vás. Poradíme vám jak zaměřit či namontovat žaluzie, sítě proti hmyzu, rolety nebo pergoly. Vše pěkně na jednom místě. Stačí si vybrat produkt, který jste si zakoupili nebo chcete zakoupit.

Nedozvěděli jste se v naší sekci, co jste hledali? Nic se neděje. Je vám k dispozici tým vyškolených odborníků, kteří vám rádi poradí s jakýmkoliv problémem se stínící technikou. Můžete nám zavolat na číslo +420 723 923 182, napsat email na info@ksystem.eu nebo nám zaslat poptávku.

Zvolte produkt

Všeobecné bezpečnostní pokyny pro motoricky poháněnou stínící techniku

  1. Výrobce motorů Somfy doporučuje, aby minimálně jedno ovládací místo bylo v blízkosti zařízení s motorovým pohonem a nebo jejich skupiny.
  2. Nedovolte dětem, aby si hrály s pevně instalovanými ovladači. Dálkové ovladače odložte mimo dosah dětí.
  3. Nouzové ovládání používejte pouze při odpojení od napětí.
  4. V průběhu pohybu motoricky poháněného zařízení zajistěte, aby se žádná z přítomných osob nepřiblížila dřív, než pohonný systém nebude „v klidu“.
  5. Pokud se v blízkosti vykonává nějaká údržba (např. čištění oken), odpojte pohon od napájení.
  6. Systém často kontrolujte, aby jste včas odhalili jakoukoliv nesrovnalost a nebo známku opotřebování. Jednotku s motorovým pohonem nepoužívejte v případě, že vyžaduje opravu a nebo nastavení
  7. Tato zařízení nejsou určena pro používání osobami (včetně dětí) se sníženými fyzickými, smyslovými a nebo duševními schopnostmi a nebo s nedostatkem zkušeností a znalostí, pokud nejsou pod dohledem osoby zodpovědné za jejich bezpečnost, a nebo pokud nebyly o používání zařízení poučeny.
  8. Děti by měly být pod dohledem, aby bylo zajištěno, že si se zařízením nebudou hrát.

Elektropříslušenství

Návody na používání a údržbu elektropříslušenství najdete na stránce Somfy.cz

Nahoru