Staňte se prodejcem značky

Staňte se našim obchodním partnerem nebo regionálním prodejcem. Poskytujeme nejvyšší garanci férové obchodní spolupráce. Garantujeme, že jako výrobce nebudeme našim partnerům konkurovat na zakázkách ať už přímo a nebo prostřednictvím dceřiných montážních společností.

Regionální prodejce nabízí nejen širokou nabídku výrobků K-system. Poskytuje poradenský servis a montáž svým zákazníkům. Kromě naší reklamní podpory a profesionální odborné péče od nás získává i poptávky z příslušného regionu.

Ověřený dodavatel stínící techniky - společnost K-system je jediným ověřeným dodavatelem stínící techniky v České a Slovenské republice, kterého vysokou kvalitu výrobků a poskytovaných služeb ověřila slovensko-německá certifikační společnost QSCert®. QSCert® je jediný certifikační orgán ze Slovenské a České republiky, který získal členství v organizaci EFAC (European Federation of Associations of Certification Bodies ze Spojeného Království). Získání certifikátu ISO 9001, ISO 14001 a BS OHSAS 18001 od společnosti QSCert® zajišťuje důvěryhodnost s akceptací ve světovém měřítku.

 

 
 Povinné položky

Nahoru