Kolekce Living Beauty

Kolekce Living Beauty
20.10.2021
Představujeme vám nejmodernější kolekci látek vertikálních žaluzií, které jsou určené pro moderní bydlení

Už v měsící listopad představíme našim zákazníkům moderní kolekci látek řady ECOLUXURY pro vertikální žaluzie. Koncept Living Beauty pochází z našeho nekonečného zdroje inspirace: krásy tohoto světa. Protože chceme být ohleduplnější i vůči přírodě, přebíráme zodpovědnost i za naši ekologickou stopu. To znamená, že do naší nabídky přidáváme dobře promyslené a kvalitní produkty. A takovým produktem jsou vertikální žaluzie s látkami Ecoluxury.

Kolekce LANCASTER

Průhledná textilní kolekce Lancaster se vyznačuje přírodním lněným vzhledem. Podobně jako záclona propouštějí látky z kolekce LANCASTER dostatek deního světla. Měké dení světlo přináší příjemnou atmosféru do každého interiéru. Autentická příze , bílá osnova v kombinaci s nepravidelně zabarveným útkem vyzývá k dotyku. Vertikální žaluzie s touto tkaninou nabírají celkem jinou dimenzi. Přesvědčte se sami příjemnými barvami a látkou príjemnou na dotyk. Barvy se pohybují od něžné bílé, přez béžový tón až po odstíny šedé. Důležitými ukazovateli je sráženlivost, která je menší než 1% a možnost recyklace. 

Kolekce PORTOFINO

Zatemňující textilie z kolekce Portofino se vyznačují přírodním lněným vzhledem. Látka je složená ze tří vrstev. Tenká střední vrstva úplně blokuje světlo. Tato světlo blokující vrstva je potáhnutá z obou stran textilní vrstvou lněného vzhledu. V naší nabídce naleznete tkaniny v přírodních barvách ale i moderní antracitovou barvu. I v případě této kolekce platí, že sráženlivost je menší než 1 % a tkanina je recyklovatelná. Oblečte svůj interiér do módních vertikálních žaluzií s funkčními látkami, které nepropouštějí dení světlo. Obdiv máte zaručený. 

Kolekce HAMPTON

I tato kolekce látek na vertikální žaluzie strukturou připomíná lněnou tkaninu. Vytváří příjemnou a rustikální atmosféru. Obsahuje prudce vzrušující průhledné i zatemňující textilie, které mimořádně pasují k interiéru zařízeném ve skandinávském stylu. I v této kolekci dominují béžové a šedé barvy. Věříme, že připohledu na tyto tkaniny se vám rozbuší srdce stejně jako nám.

Pověstnou třešničkou na dortu je certifikát Oeko-Tex.

Všechny tkaniny mají certifikát Oeko-Tex. Jde o jeden z nejznámějších světových certifikátů  pro textilie testované na škodlivé látky. Každá složka produktu s certifikátem Oeko-Tex byla testovaná na škodlivé látky a výrobek je z pohledu lidského i ekologického neškodný.

 

Nahoru