Žakárové látkové rolety

Žakárové látkové rolety
16.2.2019
Nová kolekce žakárových látek pro látkové rolety Rollo přináší do interiéru luxus a exkluzivitu.

Novinkou v nabídce látkových rolet Rollo společnosti K-system je kolekce žakárových látek. Už na první pohled je odlišná od nezáživných látek, na které jsme zvyknutí z jiných vzorkovnic.

Žakár je souhrnný pojem pro všechny tkaniny s takovým vzorem na látce, který vzniká z relativně složitého řazení nití v osnově v prúběhu tkaní nebo pletení. Tato vzácná technika kreslení vzoru byla pojmenovaná podle J. M. Jacquardovi.

Tyto žakárové tkaniny přináší do interieru luxus a exkluzivitu. Vysokokvalitní plátna jsou inspirované módou, přírodou, uměním a dizajnovým světem. Na samotném začátku byly ručně malované návrhy, výkresy a výtisky z botanických archívů. Trendové barevné tóny a barevné kombinace jsou pro tuto ekluzivní kolekci klíčové. Pastelové barvy  absorbují zvuk a agresivitu a vytváří rovnováhu a dekorativní přitažlivost.  Jemné náznaky modré barvy odkazují na oceán a přináší svěžest. V kolekci nechybí ani světlý odstín harmonické koralové barvy, která je barvou roku 2019. Zajímavostí je 3D plastický efekt, který působí jako výšivka. 

Nechejte vstoupit do vašeho interiéru látkové rolety z této luxusní kolekce. V nabídce žakárových tkanin najdete látky s různým stupňem propustnosti světla. 

Fotogalerie

Žakárové látkové rolety K-system Brno
Žakárové látkové rolety K-system Praha
Žakárové látkové rolety K-system Ostrava
Žakárové látkové rolety K-system Olomouc
Žakárové látkové rolety K-system Prostějov
Žakárové látkové rolety K-system Přerov
Žakárové látkové rolety K-system Zlín
Nahoru