Stavba roka 2017

Stavba roka 2017
21.2.2018
Také ve 23. ročníku veřejné soutěže Stavba roka 2017 se mezi nominovanými stavbami nachází realizace se stínící technikou K-system.

O cenu poroty se v tomto roku uchází Polyfunkční objekt a parkovací dom Miletičova 60. Autoři tohoto architektonického řešení jsou Ing. Arch. Ondrej Bober a Ing. Arch. Peter Šimko. Jde o rekonstrukci bývalé podnikové ubytovny v centru Bratislavy, kde společnost K-system dodávala pro 84 oken schránky pro žaluzie, zateplovací boční polystyreny s vodící lištou pro zaomítací vodící lišty a venkovní žaluzie typu Prominent C-80 s motorickým ovládáním.

Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže a odevzdávání cen se uskuteční v Bratislavě na Gala večeři společnosti JAGA dne 11. 4. 2018. Součástí této akce je i slavnostní otevření veletrhu CONECO a RACIOENERGIA, a stejně tak i vernisáž putovní výstavy odbornou porotou posuzovaných staveb – Stavba roka 2017.

Zapojit do soutěže o CENU VEŘEJNOSTI 2017 se můžete i vy prostřednictvím hlasování na portálu Zoznam. Jde už o 9. ročník web ankety.

Fotogalerie

Nahoru