K-SYSTEM UŽ I V BARDEJOVE

K-SYSTEM UŽ I V BARDEJOVE
19.10.2017
Věříme, že tuto zprávu přivítají zákazníci hlavně z regionů Bardejov, Svidník a Stropkov.

S potěšením oznamujeme, že od nynějška vám bude K-system tak blízko jako nikdy předtím. Pokud jste si doposud museli za žaluzie, sítě a rolety K-system připlatit formou zvýšených nákladů na dopravu, teď už nemusíte. Slovenské výrobky značky K-system najdete v nově otevřené prodejně u prodejců značky K-system, společnosti VEXTA ofis, s.r.o.

Proč právě VEXTA ofis, s.r.o.? Je to rodinná firma, která stojí na pevných morálních základech. Vztah k zákazníkům je přesně takový, jaký si představujeme že je K-systém. Reprezentovatelný a vysoce profesionální. Stejně jako pro nás, je pro majitele této firmy důležitá vysoká kvalita, služby na dobré úrovni, výborná komunikace, ale i prodej slovenských výrobků, za kterými stoji silný a stabilní partner – značka K-system.

Vzorková místnost je umístěna v budově Richelieu na křižovatce ulic Tehelná a L´udovíta Štúra, v blízkosti Kauflandu, naproti myčce Laserwash. Zveme vás do této nově otevřené prodejny plné světla, kvalitních produktů a domácí pohody. Možnost bezplatného parkování.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Nahoru